Skocz do zawartości

Adsene oszukuje?


Mlodyy

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzę forum, dziennie ok 3000 unikalnych odwiedzin, i średnio na adsene mam 5 kliknięć dziennie. Adsene jest w każdym temacie, w pierwszym poście nad tekstem i o dziwo tylko te 5 kliknięć jest. Dziś 1 :) nawet na gg powiedziałem 3znajomym, żeby klikneli dwa razy, a tu nic nie przyszło...

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

1. Jeśli masz "stałych" użytkowników to będzie niska klikalność.

2. Może "przyjdzie" później, na przykład po północy albo jutro jeśli faktycznie kliknęli a nie tylko przytaknęli na odczepnego żebyś dał im spokój

3. Nie wiem czy adsense oszukuje ale ty raczej tak skoro prosisz znajomych, żeby ci klikali w reklamy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę forum, dziennie ok 3000 unikalnych odwiedzin, i średnio na adsene mam 5 kliknięć dziennie. Adsene jest w każdym temacie, w pierwszym poście nad tekstem i o dziwo tylko te 5 kliknięć jest. Dziś 1 :) nawet na gg powiedziałem 3znajomym, żeby klikneli dwa razy, a tu nic nie przyszło...

Co o tym sądzicie?

2 powody od lat wałkowane:

a ) na forum ludzie sie przyzwyczają do reklamy i ich wzrok po paru dniach juz automatycznie je omija szukając treści bo większość to stali goście / forumowicze

B ) na forach jest slabiej dopasowana treść reklam i mniejsze CTR

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest jednak tekścik na jego forum cscenter.pl, widoczny jedynie po rejestracji "kliknij 2 razy w reklamę google"... Żenada, dzieciak kupi domenę za 1 zł i założy adsense na mamę i ma biznes okradając innych. Bardzo dobrze że masz taką klikalność.

Nowy Blog ;-) - Pozycjonowanie i zarabianie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności