Skocz do zawartości

[Aukcja] wynajem-mieszkan.com.pl


Mev

Rekomendowane odpowiedzi

Opis aukcji:

Witam,

Na sprzedaż wystawiam stronę wynajem-mieszkan.com.pl. Baza strony oparta jest na kilkunastu dodanych kanałach RSS, wiadomości na stronie głównej są losowane, przez co jest ich praktycznie nieograniczona ilość.

Google zaczął już dosyć ładnie indeksować domenę, tak więc myślę, że będzie z tego pożytek, jako zaplecze lub baza pod adsense (jak widać na stronie, reklamy są umieszczone tak, że nie sposób ich nie zauważyć).

Strona posiada panel administracyjny, dzięki któremu w prosty sposób możemy dodać do bazy kolejne kanały RSS (wystarczy wprowadzić w odpowiednie pole adres kanału i gotowe) oraz działy. Co dodatkowo może przyczynić się do znacznego zwiększenia site w Google.

Obecną wadą strony jest "rozjechane" kodowanie pobieranych kanałów, ale nie wiem czy to nie jest przypadkiem wina serwera, ponieważ na localhoście wszystkie znaki są tak jak być powinny.

Dodatkowym atutem jest całkiem niezła domena WYNAJEM-MIESZKAN.COM.PL, można ją wykorzystać nie tylko jako zaplecze, ale i pod poważniejszy serwis.

Jeżeli cena osiągnie satysfakcjonujący mnie poziom dołożę gratis domenę WYNAJEM-MIESZKAŃ.COM.PL.

Link do aukcji:

- https://allegro.pl/item366089414_wynajem_mi...rte_na_rss.html

Sprzedający:

Osoba prywatna

- hubert@mev.pl

- PW

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności