Skocz do zawartości

Cos dziwnego :o


Blue Point

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Pozycjonuje swoja stronkę od pewnego czasu na pewna frazę i ostatnio zaczynam zauważać wyniki zbliżam sie do TOP10 bylem przez pewien czas na pozycji 12 i nagle spadek na 14 niby nic dziwnego bo czasem sie tak dzieje ale co robie zaczynam sprawdzać dokładniej konkurencje bo wcześniej wstyd sie przyznać nie zrobiłem tego dokładnie (może dlatego ze dopiero zaczynam :) ). No ale do rzeczy sprawdzam stronkę z pozycji 11 gdzie miałem nadzieje wskoczyć i co widzę:

Sprawdzam BL (www.backlinkwatch.com) - stronka ma 4 linki i to ze stron na których umieścili ogłoszenie o pracy.

Sprawdzam PR - 0

Stronka jest zrobiona 100% we Flashu - 0 przyjaznego tekstu który googole mogło by odczytać (tak mi sie przynajmniej wydaje)

Adres do strony bez www czyli https://adres.pl (nie wiem czy to ma jakiś wpływ ? )

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jakim cudem ta strona jest wyżej od mojej (jak to możliwe że w ogóle jest tak wysoko?) skoro ja mam ponad 500 BL z których duża cześć jest na interesującą mnie frazę.

Jaki czynnik o którym najwyraźniej nie wiem może o tym decydować.

Co jeszcze mogę sprawdzić aby to sobie wytłumaczyć.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ma jakiś wpływ ?
nie, jak już to wpływ może mieć skupienie się na jeden wersji, sam zdecyduj na której i zrób przekierowanie.
Sprawdzam BL
Dobrym narzędziem jest Yahoo
Jaki czynnik o którym najwyraźniej nie wiem może o tym decydować.
wiek na przykład, i pamiętaj link linkowi nie równy. Nie licz na to, że po zdobyciu paru linków odrazu wskoczysz do top1, przeważnie następuje to stopniowo.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie kolejne pytanie nowicjusza:

Jak przy pomocy yahoo sprawdzić BL ?

Jak sprawdzić wiek domeny ?

Czy 4 linki z portali o pracy mogą być silniejsze od 200 linków z systemu wymiany linków stałych i precli (bo jeśli tak to chyba zacznę szukać pracowników ;p)

I tak technicznie na koniec :) jak robic cytaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności