Skocz do zawartości

www.kryptozoologia.pl


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.kryptozoologia.pl

Serwis w całości poświęcony kryptozoologii, czyli dziedzinie zajmującej się nieznanymi, niekiedy "paranormalnymi" gatunkami zwierząt, jak chupacabra, bigfoot, yowie, yeti, sasquatch, nessie, pomórnik i inne.

W serwisie znajduje się duża ilość artykułów z tej dziedziny, potężna galeria, forum dyskusyjne oraz baza nagrań audio-video z nagraniami odgłosów "kryptyd" (tak się określa przedstawicieli nieznanych gatunków zwierząt) i przedstawiającymi je filmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nie chce zakładać nowego tematu, więc odświeżę ten ;)

Da się jakoś ten serwis zoptymalizować pod kątem SEO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne, reklama.biz nie rozróżnia, czy reklama mojej strony pokazuje się na mojej stronie, czy na czyjejśtam innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zmianie lay'a nie ma co marzyć, użytkownicy strony się buntują i nowego nie chcą xD

Ale zacząłem już poprawiać błędy uczynione w HTML'u. Zobaczymy, co to da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Wybaczcie odświeżyka, ale dopiero teraz zauważyłem ostatniego posta :D

Działz nagraniami jest dostępny bez logowania, jednak niezalogowanemu userowi wyświetlane są filmy w zmniejszonej rozdzielczości. Po zalogowaniu user widzi filmy w "full HD" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności