Skocz do zawartości

Pytanie:)


tomekv

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jak wpisuje adres swojej strony w wyszukiwarce Googli: nazwastrony.pl wyskakuje mi powiedzmy 100 wyników z linkami, a gdy wpisuje nazwastrony.pl/ pokazuje wyników 300?

Pewnie odpowiedź jest banalna ale ja jej nie znam :D

EDIT: 50 osób i nikt nie wie? Czy po prostu nikomu nie chce sie pisac?

https://zdrowie.site88.net - precel tematyka zdrowie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem jak to wyglada u mnie po wpisaniu nazy strony w G:

www.nazwa.pl - 646

nazwa.pl - 657

www.nazwa.pl/ - 644

nazwa.pl/ - 644

Linkuje bez "/" jednak czesto samo sie to dopisuje, albo jest wymagane, jak widac nie wplywa to na istotna roznice w wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primo nie wiem co chcesz uzyskac wpisujac adres swojej strony do wyszukiwarki.

To sa troszke inne slowka, to tak gdybym spytal dlaczego po wpisaniu fraz: aoo i aoo/ lub oa i oa/ otrzymuje rozna ilosc wynikow. Z tym, ze tutaj / jest raczej traktowany jako znak specjalny, wiec zazwyczaj wyglada to podobnie.

A co do DC to chyba nie ma znaczenia, bo w tak krotkim czasie bedziesz korzystal z tego samego.

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primo nie wiem co chcesz uzyskac wpisujac adres swojej strony do wyszukiwarki.

Wpisuję adres swojej strony po to, żeby sprawdzić ile G zwróci wyników ze stronami, gdzie jest zaindexowana wzmianka o mojej stronie w formie linku lub nie.

Co do różnego DC to nie jestem przekonany, bo kiedy wpisuje adres swojej strony (obecnie) bez "/" G zwraca mi 54 wyniki, gdy wpisuje go z "/" na końcu - zwraca 367 wyników. Gdy powtarzam czynność nawet 10x pod rząd wyniki są identyczne na przemian, zawsze z "/" 367, bez "/" 54.

To sa troszke inne slowka, to tak gdybym spytal dlaczego po wpisaniu fraz: aoo i aoo/ lub oa i oa/ otrzymuje rozna ilosc wynikow.

Z tym też sie nie zgodzę, bo po wpisaniu adresu strony ze znakiem "/" G zwraca mi wyniki, gdzie moja strona zapisana jest również bez "/".

Moja teoria:

Po wpisaniu adresu strony np: mojastrona.pl - G zwraca listę wynikow stron gdzie twoj link był zapisany wyłącznie w formie bez "/".

Po wpisaniu adresu w formie: mojastrona.pl/ - G zwraca list wszystkich wyników. Czyli strony gdzie twój link był zapisany z "/" i tych gdzie był bez. (dlatego tych z "/" jest zawsze więcej o ile nie równo)

Może sie myle, jesli tak to przepraszam :P

EDIT: jednak się myliłem :D Nie zawsze z "/" jest więcej. Na wielu stronach które sprawdziłem jest więcej, a na niektórych nie :)

Grunt to przyznać się do błędu :D

https://zdrowie.site88.net - precel tematyka zdrowie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności