Skocz do zawartości

Katalogi. precle - anglojęzyczne


tomtom666

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha, to znowu ja z głupim pytaniem :)

Jest kilka ładnych spisów katalogów stron oraz precelków w języku pierwotnych, nieujarzmionych słowian. Ale nie byłem w stanie znaleźć odpowiedniego spisu katalogów / precli w języku angielskim - pewnie coś źle szukałem, no ale mniejsza.

Znacie coś takiego? Oczywiście free non-recip :)

//edit 1

wiem, są na forum podane linki do 2-3 spisów katalogów, aaaale - jakoś nie wierzę, że to "wszystko", w największej linkowni znalazłem adresy raptem 250 katalogów, podczas gdy w polskim spisie jest ich kilka tysięcy. A już kompletnie nie widzę spisu precli :)

//edit 2

nigdy nie byłem w stanie pojąć jaka jest różnica między dzałami "pozycjonowanie i optymalizacja" a "pozycjonowanie i optymalizacja w google" - w tym pierwszym wszyscy piszą o google, w tym drugim w ogóle nikt nic nie pisze. Ale jakby co, to śmiało proszę przenieść temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uczenie się pozycjonowania powinno zacząć od zbudowania poprawnego zapytania do google

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz mnie mistrzu, jak wygląda zapytanie do google, które wyszuka precle postawione na WordPress, akceptujące anglojęzyczne artykuły, na dodatek akceptujące linki w treści (większość tzw article directory nie akceptuje takowych), na koniec zaś uszereguje wyniki wg site:domena_precla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności