Skocz do zawartości

darmowy hosting z php -prosze nie kamienowac ;)


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sie zapytac czy zna ktos jakies darmowe serwery z hostingiem, ktore obluguja php? mysql nie jest konieczny. Najlepiej zeby nie byly to serwery typu masakrujacego gdzie wyskakuja popupy nonstop, albo, kaza zamieszczac bannery. Bede bardzo wdzieczny za rzeczowa odp. i nie komentowanie w glupi sposob ... odrazu mowie zeby nie byl, ze google uzywalem lecz niczego godnego uwagi nie znalazlem.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ni rozumiesz czegos w slowie "darmowy"? mi nie zalezy na jakosci czy jakis specjalnych rzeczach chce sobie stronke postawic taka, ktora bedzie mogla pomoc mi w pozycjonowaniu, a najlepiej to kilkanascie takich stronek i nie zamierzam placic za kazda z nich iles zlotych.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ni rozumiesz czegos w slowie "darmowy"? mi nie zalezy na jakosci czy jakis specjalnych rzeczach chce sobie stronke postawic taka, ktora bedzie mogla pomoc mi w pozycjonowaniu, a najlepiej to kilkanascie takich stronek i nie zamierzam placic za kazda z nich iles zlotych.

No OK - ja sie juz wyleczylem, z darmowych rzeczy :D

Mozna sprobowac na lycosie (lycos.de lub lycos.co.uk) ;) Friko.pl chyba daje php w safe mode

Pozdrawiam

Jurdziol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka sprawdzonych darmowych i tanich hostingów z php na stronie darmowy hosting tani, hosting,

Poprawka: nie mam kilku hostingów tylko namiary do nich są na mojej stronie,

testowałem wszystkie darmowe hosty nie testowałem większości tanich,

nie masz co robić ?

proponuję poczytać o AdSense (strona nie składa się tylko z reklamy!),

wcale nie daje kokosów raczej drobne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka sprawdzonych darmowych i tanich hostingów

Co za bezczelny p***** Jak widać ******* ludzka nie zna granic...

=D> :evil:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja dorzucę tu swoje pytanie. O co chodzi z tymi darmowymi domenami typu kom.pl one.pl Czym się różnią od płatnych? Oczywiście oprócz tej końcówki kom.pl  

Chyba nie wszystkie to aliasy.

co do one.pl - Funkcjonalnie nie rozni sie to od com.pl niczym - masz skierowane na NSy jakie wpiszesz i tam sobie z tym robisz co chcesz.

Udostepnilem ja kiedys dla sieci osiedlowych - aby ludzie mogli miec darmowa wlasna domene i zarzadzanie u siebie. Dosc dobrze sie rozpowszechnila - sieci osiedlowe sa juz w mniejszosci. Gwarantuje ze nie bedzie platna ani zmieniana poki jest moja ( pewnie dlugo jeszcze ) - nie wiem co spadkobiercy zamierzaja :) .

Mozna w niej tez zalozyc aliasy ( jak kto lubi ).

Zakladanie i zarzadzanie subdomenami w one.pl oraz aliasow przez www.free.vel.pl

pozdrawiam

Sylwester

Praca - Przetargi - Senior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności