Skocz do zawartości

Krótkie meta-opisy


NCL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. W narzędziach dla webmasterów Google pokazuje mi że witryna ma: Krótkie meta-opisy

Co jest dla Google krótkim meta-opisem? Ile znaków powinien mieć meta-opis żeby nie był uznawany za krótki?

Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chodzi tu o metatag description, który powinien mieć max 160 znaków.

Ale mogę się mylić

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to meta description optymalnie powinno mieścić się między 140 a 160 znaków :)

Oczywiście - zgadza się. :)

Pomyłka z mojej strony, już poprawiam.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to meta description optymalnie powinno mieścić się między 140 a 160 znaków :)

OK. A jakie jest minimum? Skoro Google mówi że za krótkie, to gdzieś powinna być informacja o tym.

Druga sprawa, słyszałem że krótsze meta description lepej promuje słowa zawarte w nim niż dłuższe (zawierające więcej słów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa kluczowe zarówno z keywords jak i description nie mają już praktycznie żadnej mocy. Aktualnie głównym zadaniem metatagu description jest zachęcenie użytkownika, aby wszedł na stronę, wiec powinien być w miarę długi. :D

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności