Skocz do zawartości

[INNE] Zamienie skrypt wyszukiwarki na punkty w SWL.


gothen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do zaoferowania mam skrypt wyszukiwarki przystosowanej do zarabiania na adsense i peak'u.

Posiadam zarówno wersje oparta o subdomeny jak i podstrony. Wyszukiwarka jest w pełni automatyczna:

wystarczy ja praktycznie wrzucić na serwer. Posiada automatyczne pingowanie a listę podstron generuje ze słownika fraz niszowych który również dołączam. Pingowanie sprawia , że w krótkim czasie wyszukiwarka potrafi zaindeksować dziesiątki tysięcy podstron bez dodawania własnych linków.Treść na stronie jest również generowana automatycznie. (Zainteresowanym prześlę adres na którym działa wyszukiwarka). Wyszukiwarka posiada cacheowanie całych stron , linki wewnętrzne stałe a nie dynamiczne , włączanie/wyłączanie reklam z poziomu pliku konfiguracyjnego i wiele innych cech ...

Nie będę opowiadał ile można tym zarobić bo jeśli jest ktoś w temacie to wie (Nawet na polskim słowniku i w peaku można zarobić spokojnie po 50$/dzień) . Po najniższej linii oporu wyceniam ten skrypt na 1000PLN. Sam dałem za niego dużo więcej.

Proszę o przesyłanie propozycji:

Ile punktów / na jaki okres czasu / jaki SWL

Z góry uprzedzam ze chodzi mi o Linkme Elite bądź livelink.

Kontakt:

priv , misiek1680@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności