Skocz do zawartości

[Współpraca] Dwie strony na wartościowe zaplecze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Z chęcią nawiążę współpracę z doświadczonym pozycjonerem.

Co zamierzam:

- Wykonać dwie strony internetowe - jedną w języku angielskim a drugą w języku polskim - dla miłośników zespołu Queen. Strony będą zawierały informacje o zespole (historia, dyskografia, aktualności), o członkach zespołu (biografie, dyskografie solowe), ciekawostki, słowa piosenek, teledyski (z YouTube), głosowania, ocenianie i tym podobne - oraz z czasem, gdy strony zdobędą popularność - forum.

- Strony będą zawierały unikalny content - w większości informacje czerpię z Wikipedii, ale je bardzo mocno redaguję (nie mieszam bezmyślnie). Do tego sam posiadam bardzo dużo informacji o tym zespole - to moje hobby, więc pieczę dwie pieczenie przy jednym ogniu, czego ukrywać nie zamierzam.

Co oferuję:

- Oczywiście linki ze strony, która będzie miała unikalny content i mam nadzieję - dużą oglądalność. Strona powinna zawierać zwyczajowe linki wychodzące (do oficjalnych stron zespołu, stron członków zespołu, stron innych fanów) - ale nie jest to obowiązkowe - możemy moc linków wychodzących zachować dla siebie.

- Pewność, że będę się tymi stronami zajmował. Ta muzyka to miłość mego życia i zrobiłbym te strony u siebie, ale pomyślałem, że warto nawiązać współpracę - i założyć ją gdzie indziej. Dzięki temu ja skorzystam i ktoś, kto nawiąże ze mną współpracę - również.

Z czego nie zrezygnuję:

- Z linków do swojej strony, a w zasadzie do strony mojej żony - jest to strona domowa, niekomercyjna i nie stworzona dla celów SEO - ale oczywiście chciałbym nią zarobić na utrzymanie serwera i zależy mi na jej pozycjonowaniu i odwiedzinach.

- Z reklamy AdSense z powodów jak wyżej.

- Z autorskich praw majątkowych do strony.

Czego oczekuję:

- Serwera z mod_rewrite (to leży w naszym wspólnym interesie, chciałbym zrobić przyjazne linki po prostu), PHP5, MySQL5 (wystarczy jedna baza). Pojemność niewielka - myślę, że kilkadziesiąt megabajtów wystarczy. Oczywiście mówimy o serwerach wirtualnych - dwóch, na jedną i na drugą stronę. Oczywiście gwarantuję, że nie zamierzam wykorzystywać owego serwera do jakichkolwiek innych celów, poza tymi zapisanymi na górze.

- Domeny .pl (dla strony polskiej) i .com/.eu/innej (dla strony angielskiej). Nazwa do ustalenia.

- Profesjonalnej pomocy przy pozycjonowaniu tych dwóch stron - co zapewne ewentualny kontrachent i tak by robił, bo zaplecze podlinkowane być musi - nie proszę oczywiście o zdradzanie jakichkolwiek "tajemnic SEO".

Oczywiście nie gramy w ciemno - wersja niejako "demonstracyjna" strony już istnieje - Queen fan site, istnieje również baza danych tekstów piosenek - w pełni działająca na stronie mojej żony.

Moja oferta skierowana jest do profesjonalistów, którzy cenią sobie wartościowe i unikalne zaplecze. Potrafię takie zapewnić, jestem ugodowy, potrafię iść na kompromis - i zawsze można się ze mną dogadać. Na oferty oczekuję na mailu: jagoo @ post . pl - lub na PW, ale preferuję maila. Oferty chcę przyjmować przez kilka dni, powiedzmy - tydzień. Skontaktuję się z każdą osobą, której oferta mi odpowiada i rozpoczniemy negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności