Skocz do zawartości

Adder 6


payne1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno nabyłem Addera 6. Instalacja na serwerze przebiegła pozytywnie (zadnych bledow), wszystko powinno byc dobrze skonfigurowane.

Loguje sie do panelu i problem pojawia sie keidy chce dodac storne. Mianowicie nie moge dodac zadnej nowej storny. Mimo ze formularz z dodawaną storną nie posiada zadnych błedów. Zamiast zapisać nową pozycje przełańcza mnie na storne: .../adder/siteedit.php gdzie pokazuje sie komunikat: "Nie można zapisać konfiguracji."

Czy ktos wie o co chodzi? Bede bardzo wdzieczny za pomoc, najlepiej na gg 1001906.

Najpewniejszy rotacyjny system wymiany linków GotLink

oraz

najmocniejszy system wymiany linków stałych LinkMe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede bardzo wdzieczny za pomoc, najlepiej na gg 1001906.
Najlepiej to pytaj tam gdzie kupiłeś to coś. Nich Ci udzielą supportu.

Prosze

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno nabyłem Addera 6. Instalacja na serwerze przebiegła pozytywnie (zadnych bledow), wszystko powinno byc dobrze skonfigurowane.

Loguje sie do panelu i problem pojawia sie keidy chce dodac storne. Mianowicie nie moge dodac zadnej nowej storny. Mimo ze formularz z dodawaną storną nie posiada zadnych błedów. Zamiast zapisać nową pozycje przełańcza mnie na storne: .../adder/siteedit.php gdzie pokazuje sie komunikat: "Nie można zapisać konfiguracji."

Czy ktos wie o co chodzi? Bede bardzo wdzieczny za pomoc, najlepiej na gg 1001906.

A punkty do konta dodałeś ?

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności