Skocz do zawartości

subdomeny - od nowa czysta karta ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad taka rzecza:

domena ktora posiadam byla albo jest w jakis sposób karana przez google i nie moze sie wybic ponad 3 strone wyników,

czy zalozona subdomena do tej domeny bedzie traktowana jako czesc strony - czy jako cos zupelnie odrebnego ?

ja osobiscie uwazam ze jest traktowana jako czesc strony - jak kiedys mialem starcie z mitycznym sandboxem zalozylem dla testów subdomene ze slowem kluczowym i mimo mocnej optymalizacji i paru dobrych linków nie bylo jej w pierwszych 800 wynikach, dla porównania zalozylem bardzo podobna na darmowym serwerze, podlinkowalem tylko z mojej strony i z bardzo podobna optymalizacja trafila na starcie na 400 - tna pozycje.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zalozona subdomena do tej domeny bedzie traktowana jako czesc strony - czy jako cos zupelnie odrebnego ?

Nie testowałem tego nigdy, ale mam ostatnio wrażenie że to ma związek nawet z ip. Jedną stronę chcialem wypozycjonować na określone słowo

konkretnie noclegi, ale się nie udało chociaż w pierwszej 10 powinienem być.

Potem była następna stronka pomyślałem ,że wezmę to samo hasełko i zobaczymy i także 0 efektów, pod wszystkie allin* wysoko a w wynikach nie było wcale Zdjąłem linki bo szkoda mi czasu na taką zabawę...

A teraz tak z ciekawości postawię stronkę na innym ip i zobaczymy jak pójdzie.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak można wiedzieć na jakią frazę pozycjonowałeś, bo to sie w głowienie mieści jakie osiągałęś pozycje,

popatrz w moj podpis - to zadna tajemnica :)

jak domena ma bana to subdomeny nie pomoga

i tego sie wlasnie obawialem, dzieki :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności