Skocz do zawartości

Co to może być?


BlackHat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Po raz pierwszy spotkałem się z taką dziwną sytuacją... w tym samym okresie tj jednego dnia, postawiłem 2 wordpressy - odpowiednie skonfigurowane itd jako autoblogi, jeden jako autoblog z contentem angielskim, drugi - z polskim.

Oba te blogi stoją na 2 różnych subdomenach 1 domeny i na 1 IP.

Pierwszy - ten angielski jest mocno linkowany z 2 starych domen, z kilkuset podstron co najmniej, ruch też jest całkiem spory.

Drugi (polski) - totalne zero na razie (nie licząc samoczynnie powstałych 2 linków na innych serwisach - słabe linki).

Z początku oba przekierowywały z adresu z "www" na ten bez "www", jednak ostatecznie po paru dniach i po zaindeksowaniu odpowiednio - ok 70 podstron na ANG i ok 3 na POL, zmieniłem to na odwrót - tj obecnie oba adresy przekierowują z adreu bez, na adres "z". (mam nadzieję, że nie namieszałem :))

Związku z tym - wszystkie te podstrony powinny zostać wyindeksowane, a zaindeksować powinny się te już z obecnym adresem, prawda?

Efekt (po prawie tygodniu):

Angielski wordpress - stary adres > stron ok 13; nowy adres > 0 (!!)

Polski wordpress - stary adres > ok 45; nowy adres > 4

Dodam też, że bot google odwiedził oba blogi odpowiednio (w przybliżeniu): ANG = 9 ; POL = 3

Czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić? Z góry dzięki !

no i dla zainteresowanych adresy:

ANG - moreinfo.nieklikaj.pl

POL - crazyblog.nieklikaj.pl

O co w tym wszystkim chodzi?!

naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności