Skocz do zawartości

Kto jeszcze przedłużył w jor.pl


Content

Rekomendowane odpowiedzi

Wzywali do zapłaty, bo upływał termin ważności konta. Zapłaciłem. Znów wezwali, po kilku dniach informując, że upływa termin ważności konta. Grzecznie napisałem, ze zapłaciłem i żeby to odnotowali. Odpowiedzieli, ze konto zostaje przedłużone o rok.

Dzisiaj, a więc po kilku dniach od ww. "przedłużenia" jakoś tak mnie tknęło, ze zapragnąłem wejść na stronkę - zaplecze, nie spamową, z unikalnym tekstem, rozbudowaną, owoc ciężkiej pracy. Strony nie ma, odnośnika (nawet martwego) do głównej już nie ma - wyindeksowana z google, odnośniki do dwóch podstron (oczywiście martwe linki) jeszcze się trzymają (podstron było z dziesięć). Próbuję dostać się na serwer - "Host not found".

Wysłałem im przed chwilą zapytanie i czekam.

p.s.

sam jor.pl - chyba też szlag trafił, nie sposób wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to samo ncgroup.pl ma problemy na łączach.

To chyba dwie różne firmy?

Dodam jeszcze, że stopień wyindeksowania nieistniejących podstron z google a ściślej brak w wynikach wyszukiwania daje do myślenia, że gdy 5 maja po raz kolejny bezpodstawnie przypominali mi o płatnościach i zbliżającym się terminie wygaśnięcia, to strony już wówczas mogło nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to samo ncgroup.pl ma problemy na łączach.

To chyba dwie różne firmy?

jor.pl ma serwer w "serwerowni ncgroup.pl"

Ok, wyżaliłeś się już na forum to teraz (no może jutro :) ) złap za słuchawkę telefonu i po prostu wykręć numer do BOK jor.pl

MasterNET.pl od 7 lat w sieci

Infolinia: +48 12 350 20 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wyżaliłeś się już na forum to teraz (no może jutro ;) ) złap za słuchawkę telefonu i po prostu wykręć numer do BOK jor.pl

Tyle to ja wiem, że za słuchawkę trzeba złapać ale nie zmieni to faktu, że od kilku dni nie ma strony i są straty dla pozycjonowania. Natomiast moje "wyżalanie się" jest po prostu ostrzeżeniem dla innych i chyba po to m.in. jest ten dział, jakbyś nie wiedział.

I kończąc z mej strony temat: mam strony na kilku hostingach, jednak na żadnym nie było (w ciągu np. ostatniego roku) tak częstych "padów" jak na jor.pl

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pół roku temu miałem z nimi problem (mam tam taką małą stronkę o tematyce sportowej) rozliczałem się co miesiąc i jak co miesiąc przelałem kasę na ich konto. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po kliku dniach od daty zakończenia okres rozliczeniowego - wszedłem na stronkę i zobaczyłem, że nie działa. Szybki podgląd w google site: 0. Okazało się, że wpłata nie została zaksięgowana (oczywiście żadnego maila, przypomnienia nic nie dostałem, bo bym szybko wyjaśnił sprawę). Bilans jest taki, że stronka, która była na drugiej stronie wyników na kluczowe frazy, zarabiająca na siebie została wyindeksowana, a po przywróceniu nigdy już nie powróciła na dawną pozycję (czyżby google się do niej zraziło) na pocieszenie dostałem kilka miesięcy darmowego abonamentu... Ale co mi po tym?

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jor miał 2 przerwy w działaniu takie po pare godzin

? Z tego co ja wiem to jedna przerwa trwala okolo 4 dni wiec na pewno nie kilka godzin. Druga rzecz, ze krotkich przerw w dzialaniu zauwazalem kilkanascie razy dziennie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, w takim razie krótko wyjaśnię.

Kiedy przerwa trwała 4 dni?

Przerwy w ciągu dnia zdarzają się jedynie podczas restartu apacha, czyli zawsze po 12 w nocy i bardzo sporadycznie w ciągu dnia.

Odnośnie ostatnich dłuższych przerw, to jedna trwała godzinę, a druga 3, w tym, że w godzinach wczesnoporannych. Pierwsza przerwa była spowodowana atakiem DDOS - ostatnio dużo firm ma podobnego typu ataki - pewnie ktoś cierpni na nadmiar wolnego czasu. Druga przerwa była spowodowana jednym z użytkowników, który przeciążył serwer i była to ewidentnie nasza wina, że do tego dopuściliśmy.

Z autorem tematu sprawa została wyjaśniona, a cała "awaria" spowodowana była brakiem płatności za domenę.

Ps: Klienci z optymalizacja.com są najbardziej wymagającymi, oraz jednocześnie stwarzającymi najwięcej problemów klientami, ale , mimo iż nie jest to logiczne, sobiście ich najbardziej lubię;)

Ach te Wasze skrypty :)

Pozdrawiam,

Jor.pl

Tani Hosting - od 7 lat w sieci!

Chcesz zacząć zarabiać konkretne pieniądze i budować ze mną biznes? Napisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem, że mnie jor się podoba.

wręcz niesamowicie, że jor, hekko i 8p.pl mają takich klientow ja wy i nie splajtują.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności