Skocz do zawartości

problem z Lightbox 2.0 + Expressinstall na IE 6 i 7


senai

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

Przy ożenieniu na jednej stronie Lightbox 2.0 do galerii oraz Expressinstall do zagnieżdżania flash, IE wyrzuca błąd odnośnie niemożliwości generacji strony.

Pod liskiem zarówno pod windą jak i na Fedorce oraz na operze jest ok. Miał ktoś może podobny problem?

Sprawdzałem pod IE 6 oraz 7 i problem występuje na obu ten sam.

Ma ktoś może rozwiązanie jak pogodzić oba skrypty ze sobą, żeby nieszczęsny IE był również szczęśliwy?

--------------------------------------------------------------------

Noclegi Polska - Baza noclegowa > 17000 obiektów noclegowych

Sklep komputerowy online komputery, laptopy, pda, monitory, aparaty cyfrowe

Kampanie reklamowe w internecie oraz w radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, pokaż adres na którym występuje problem, jeżeli masz FF zainstaluj sobie firebug może dzięki temu będziesz mógł sam odnaleźć element powodujący błędy...

P.S.

Ogranicz możliwości wyszukiwania obiektów na pierwszej stronie ze stopki, po wpisaniu w pole z nazwą % morduje Twój serwer odpytując go o >17000 obiektów :D

Tru

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, pokaż adres na którym występuje problem, jeżeli masz FF zainstaluj sobie firebug może dzięki temu będziesz mógł sam odnaleźć element powodujący błędy...

P.S.

Ogranicz możliwości wyszukiwania obiektów na pierwszej stronie ze stopki, po wpisaniu w pole z nazwą % morduje Twój serwer odpytując go o >17000 obiektów :)

Tru

zakomentowalem na razie wpisy dotyczace Lightboxa bo nikt z IE na pokładzie by tej strony nie otworzył

https://www.vezzo.pl/gdynia_sklep_bizuteria..._1_nowosci.html

odnośnie wpisu ze stopki to przygotowuję nową wersję,

dzięki za info limit już poprawiony

zrezygnowałem z swfobject i osadziłem flasha inną metodą i wszystko ok.

Jakby jednak ktoś miał rozwiązanie jak naprawić swfobject żeby współpracował z lightboxem to się na pewno przyda :)

swfobject miałem w wersji 1.5

--------------------------------------------------------------------

Noclegi Polska - Baza noclegowa > 17000 obiektów noclegowych

Sklep komputerowy online komputery, laptopy, pda, monitory, aparaty cyfrowe

Kampanie reklamowe w internecie oraz w radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności