Skocz do zawartości

Wtyczka dla moderatora


Fusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam precelka postawionego na WordPress, jednak zaczyna mnie doprowadzać do szału moderacja. Jako że jestem bardzo miły, wysyłam maile do użytkowników w przypadku gdy artykuł został odrzucony. Robi się tego jednak coraz więcej i chcę uprościć robotę :) Szukałem trochę, ale nie mogę znaleźć niczego co by mi odpowiadało.

Czy ktoś zna wtyczkę do WordPress umożliwiającą automatyczne wysyłanie maila w stylu:

- "Twój wpis tu_nazwa_artykulu został dodany" jeśli moderator kliknie Publikuj

- "Twój artykuł tu_nazwa_artykulu nie przeszedł weryfikacji" jeśli artykuł został skasowany

Dość obrazowo to opisałem ale nie chciałem niedomówień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej posiadam :(

nawet powoli moja stopka o tym już pisze od kilku godzin :)

Tylko że strona do której prowadzi link jeszcze nie została napisana.

Oprócz wysyłani mail-a z potwierdzeniem SKASOWANIA/PUBLIKACJI ma też kilka innych zalet:

Ogólna idea jest taka:

Napisałem sobie kilka funkcji do analizy tekstu

a) sprawdzam jezyk tekstu, wszystko co nie jest w jezyku jaki dopuszczamy do naszego precla odrazu jest zaznaczone do skasowania)

B) liczę linki w tekscie (jak ktos za duzo doda linkow to od razu zaznaczam do skasowania)

c) sprawdzam długość tekstu (jak za krótki to od razu zaznaczam do skasowania)

d) sprawdzam unikalność tekstu na podstawie wyników z google

Zrobiłem sobie z tego 3 pluginy:

- jeden służy do moderacji wpisów tutaj obrazek

Widać treść wpisów, pod spodem są chceckBOX-y KASUJ/PUBLIKU a po prawej stronie wpisu są informacje o wpisie, jak coś jest nie tak z wpisem to pojawia sie kolor czerwony i zaznaczony jest automatycznie przycisk KASUJ.

- drugi to plugin do automatycznego tworzenia formularza aby móc dodawać bez zakładania konta

opisane było w wątku na PIO https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=50818

dodatkowo są sprawdzane parametry wpisu wiec też trzeba jako taką jakośc reprezentować aby sie dodać:

- trzeci to prawie to samo co pierwszy plugin ale posiada taką opcję że wpisy które są starsze niż 3 dni i są OK zostają automatycznie zatwierdzone. Czasami zapominam o moderacji wiec po 3 dniach automat ocenia co jest spamem a co ma trochę lepszą jakość :)

Co do zdobycia pluginu to opis jak go zdobyć pojawi sie na stronie "anty spam do presell pages" w mojej stopce tylko gdzieś tak około 22:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności