Skocz do zawartości

Wczoraj na 1st dzis na 9


cojack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś może wiedzieć co jest przyczyną tego że wczoraj byłem na pierwszym miejscu po wpisaniu w google: części do autobusów

a dziś jestem na 9? Mam nadzieje że to tylko przejściowe... Spotkał się ktoś z Was z takim miażdżącym niezrównoważeniem?

Mam dokladnie to samo. Wracaja wyniki sprzed kilku dni po czym znowu pojawiaja sie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna masakra: z 1 na 9 :)

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzu cojack, pierwsza rada była najlepsza - weź poczytaj trochę to forum, a z pewnością znajdziesz kilka przyczyn i argumentów na to co stało się z Twoją stroną. NA tak prosto zadane przez Ciebie pytanie niestety nie ma prostej odpowiedzi.

Wybierając się po prezenty, zawsze natrafiasz na dylemat co kupić na prezenty dla znajomych i bliskich. Ekskluzywne prezenty z branży dom i wnętrze to najbardziej lubiane prezenty ślubne. A jak wiemy prezent ślubny sprawia zazwyczaj nam najwięcej problemów. Najczęstsze z nich to pościel, ręczniki, ale często decydujemy się na narzuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to tylko przejściowe...

Niby dlaczego? Są po prostu lepsi od Ciebie...

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, czytam forum, już wróciło na 3/4 pozycje. Widać google sie buntuje.

Nie rywalizujesz z Google, tylko z innymi pozycjonerami.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś może wiedzieć co jest przyczyną tego że wczoraj byłem na pierwszym miejscu po wpisaniu w google: części do autobusów

a dziś jestem na 9? Mam nadzieje że to tylko przejściowe... Spotkał się ktoś z Was z takim miażdżącym niezrównoważeniem?

Fraza mało konkurencyjna, chyba ze 3 podstrony z katalogów w top 10. Małe linkowanie i stąd takie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności