Skocz do zawartości

Dedyki w Ovh - najtansze


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to rewolucja w cenach.

Teraz dedyk moze miec wlasciwie kazdy, no nie?

79zl. mies. najtanszy.

Nawet ja sie wreszcie zdecydowalem na dedyka.

Prosze o wypowiedzi na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

z tego co wyczytalem, ludziki czekaja po 2 tygodnie.

tak z vat wychodzi ok. 90 zl.

wybralem z cpanelem, szkoda ze nie znam sie na linuxie.

Jak sie spodobaja pingi, trzeba by dokupic jeszcze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie tez sie zdiwilem ze daja cpanel. czyli jednak kupienie da za 280 zl. lub tez bardzo powolne opanowanie linuxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ovh.pl/produkty/kimsufi.xml

Naskrobałem do OVH maila z zapytaniem jak to cudo mozna kupić bo w formularzu zamówienia tego nie ma...

Pawka, DA mozna mieć taniej :) 250 zł licencja.

poczytaj oferty na WHT

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich serwer 4gb proc 2x2,3ghz 750gb HDD. system gentoo 64 bit. Cena około 300zł miesięcznie. Jestem bardzo zadowolony z niego. Serwerek śmiga jak powinien. W sumie polecam ovh każdemu kto myśli juz o własnym dedyku,

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie tez sie zdiwilem ze daja cpanel. czyli jednak kupienie da za 280 zl. lub tez bardzo powolne opanowanie linuxa.

Dlaczego powolne? :) Postaw sobie jakąś maszynę wirtualną pod Win i lecisz. :( Tyle, że nie zaczynaj od Ubuntu, Fedory etc. tylko od razu na "głęboką" wodę, żebyś chociaż przez moment był bez GUI (np. Debian z net-inst). Wyjątkiem jest Gentoo, tutaj instalując system nawet z LiveCD nauczysz się tyle, co w innym przez rok. ;-P

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie tez sie zdiwilem ze daja cpanel. czyli jednak kupienie da za 280 zl. lub tez bardzo powolne opanowanie linuxa.

Myślę że taniej wyszło by Cię chociażby jednorazowe skorzystanie z usług np www.dedykowany.info (wybaczcie reklamę zaprzyjaźnionych osó:). Dobiorą Ci dedyka idealnie pod Twoje potrzeby po wstępnej analizie, skonfigurują itp. Stawiając na najtańszym ded. z ovh takiego nginx-a zamiast apache można cuda robić.

A jeśli nie to polecam się podszkolić, nie jest to wszystko takie trudne jak by się zdawać mogło, szczególnie jak sobie debiana postawisz.

Wracając do tematu, to jeśli ten dedyk będzie kosztował rzeczywiście niecałe 20 zł netto to od ręki 2 biorę. Miałem się przenosić w tym miesiącu na ten kimsufi reloaded za 79 zł ale jak zobaczyłem tego linka to osłupiałem hehe.

Studio Moments - Nowoczesny Film i Fotografia Ślubna.

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego lub kamerzysty na ślub i wesele w Krakowie lub Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten cpanel w ovh jest bez licencji wiec licz dodatkowe 100 zl miesiecznie za zakup licencji

można wziąść za darmo Pleska i masz to samo prosto i łatwo, niektórzy wolą nawet Pleska od cPanela

atrakcyjny wg mnie jest ten dedykowany Kimsufi XL za 149zł 2 GB RAM 250 GB HDD dual core

juz mają nowe serwery podpięte, czeka sie po max 48h na odbiór

PS

no i nie mają limitów transferu :)

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności