Skocz do zawartości

Zmiana linków na stronie a pozycjonowanie


szczur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dwóch lat mam stronę, która aktualnie jest całkiem nieźle wypozycjonowana (szczególnie, że jej ostatnio nie ruszam) jak zwykle jest jednak ale...

- chcę aby była jeszcze wyżej, no i chcę dodać nieco funkcjonalności.

Aktualnie jest ona napisana na moim małym systemie zarządzania. Chcę rozwinąć witrynę i wykorzystać do tego joomla accessibility oraz komponentu JoomSEF.

Moje pytanie, jak wykonać tą operację tak aby zupełnie zmienione linki i trochę inny (moim zdaniem lepszy) układ treści w znacznikach były bardzo szybko zaindeksowane przez google. Oczywiście najchętniej tak wysoko jak są teraz ich odpowiedniki.

Szybko to dla mnie miesiąc półtora na zdobycie dobrych pozycji.

miej serce i nie patrz w serce odstraszy cię kochać

ks. Jan Twardowski

najpiękniejsza poezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie, jak wykonać tą operację tak aby zupełnie zmienione linki i trochę inny (moim zdaniem lepszy) układ treści w znacznikach były bardzo szybko zaindeksowane przez google. Oczywiście najchętniej tak wysoko jak są teraz ich odpowiedniki.

Najlepiej przenieść wszystkie stare adresy na ich nowe odpowiedniki za pomocą przekierowania 301.

Zastanawiasz się, jakie są koszty pozycjonowania stron internetowych? Odpowiedzią jest automat do obliczania cen pozycjonowania. Ty wpisujesz frazę, a system automatycznie obliczy cenę pozycjonowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

zastanawiam się tylko jak poradzić sobie z przypisaniem w .htaccess adresów.

Ponieważ aktualnie adresy są budowane na zasadzie plik.php?a=2&b=3

teraz linki będą słowne,ale też jeśli przesiądę się na joomle to zmienią się Id danych pozycji no i struktura bo mam zdecydowanie inaczej to poukładane niż joomla. Przy 1000 pozycji sporo ręcznego przepisywania.

Ma ktoś jakiś pomysł jak to zautomatyzować.

miej serce i nie patrz w serce odstraszy cię kochać

ks. Jan Twardowski

najpiękniejsza poezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności