Skocz do zawartości

Nowy, prosty katalog stron o fantastyce


Arturro

Rekomendowane odpowiedzi

Spłodziłem prosty katalog pod adresem https://katalog.gry4u.net Wprawdzie powstał wczoraj ale działa od dziś, gdyż dopiero przed chwila wygrałem cięzki bój z mod_rewrite ;) Katalog powstał głównie z myslą o stronach o fantastyce lub mmorpgach, i jako forma wymiany linków z takimi stronami, nie ma jednak przeszkód, aby dodawać stony o dowolnej innej tematyce. Jak na razie katalog PR nie podnosi, bo sam ma pr 0, ale pracuję nad tym, by to zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog jak katalog ale z tym słowem wstępnym i zasadami dodawania to moim zdaniem duża przesada ponieważ zaciemnia to zasadniczą część katalogu czyli kategorie i linki. Zasady dodawania powinny być na podstronie z formularzem dodawania a nie na każdej podstronie kategorii.

8)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog jak katalog ale z tym słowem wstępnym i zasadami dodawania to moim zdaniem duża przesada ponieważ zaciemnia to zasadniczą część katalogu czyli kategorie i linki. Zasady dodawania powinny być na podstronie z formularzem dodawania a nie na każdej podstronie kategorii.

8)

Słuszna uwaga, już to zmieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności