Skocz do zawartości

Dziwna sytuacja w indeksacji


WebmasteruS

Rekomendowane odpowiedzi

Mma stronę, zrobilem narazie ja na szybko https://urzadzenia.gastronomiczne.hosting.www.i48.org dodałem tydzień temu we wtorek, zrobiłem tak jak zawsze i ok. 2, 3 dni mam indeksowane strony a GOOGLE dalej nie chce mi jej zindeksować ,czemu?

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei czekam na doindeksowanie stron w jednym z moich serwisów, już 2 tygodnie i nic. Google się obija i nie motywują go nawet linki przychodzące.

Uczysz się języka angielskiego? Masz kłopoty z nauką słówek? Sprawdź nową stronę dzięki której nauka angielskiego przestanie sprawiać Ci problemy. Ucz się angielskiego słownictwa, wymowy i gramatyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOOGLE sie obija od ok. 2,5 tygodnia, a ONET już lepiej mi chodzi z indeksami itp. rzeczami. Zastanawiam się, do czego to prowadzi, to że goście z Google znowu cos zmieniają na lepsze dla nich ....

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOOGLE sie obija od ok. 2,5 tygodnia, a ONET już lepiej mi chodzi z indeksami itp. rzeczami. Zastanawiam się, do czego to prowadzi, to że goście z Google znowu cos zmieniają na lepsze dla nich ....

Zawsze możesz wybrać katalog Gery i tam dodać swoje strony :D

Dodają bez problemu w ciągu 24h - za darmo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności