Skocz do zawartości

To ile za ten jezyk?


kwasny

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Jak widac w moim info mieszkam w Niemczech. Wchodzac na strony tworzone w jezyku polskim widze reklamy w jezyku niemieckim. Ciekawi mnie ich trafnosc co do tresci. Widac translator Google dziala git. W kazdym razie pytanie to: ile placa za reklame niemiecka jezeli wejde na polski site. Bo skoro strona jest w polskim to stawki sa polskie? Czy moze juz niemiecki. Dla mnie odpowiedz jest oczywista ze skoro reklamy sa po niemiecku tzn ze pochodza od firm "niemieckich" tak wiec stawki "niemieckie". Czy w takim razie wydawca strony po polsku dostaje kase za klikniecie w stawce "niemieckiej" czy w "polskiej". Domyslam sie ze ta polska mniejsza.

Nie wiem czy zrozumieliscie co napisalem(gramatyka polska mi szfankuje ostatnio) ale jak tak to prosze o info...

Dzieki.

Pozdrawiam Calosc.

Ps. Ba oczywiscie nie chodzi mi o to czy dostajesz w ojro czy w zlotych... :] to tak na marginesie dla dokuczliwych.

Zastanawiałeś się kiedyś co możesz mieć za darmo?--->>>

darmoszka.com

Ku chwale mini.otwarty--->>>

katalogstron.darmoszka.com

Zapraszam do mojego kontrastowego katalogu --->>>

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale po statach widzę że na niektórych stronach wchodzi sporo osób (zapewne polaków mieszkających) z niemiec i nie widzę aby były z tego jakieś kokosy

Na mój rozum powinien dostać stawki lepsze, bo robisz ruch z niemiec...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tylko potdrzymujecie moje zdanie na ten temat.

Dzieki,

Pozdrawiam Calosc.

Zastanawiałeś się kiedyś co możesz mieć za darmo?--->>>

darmoszka.com

Ku chwale mini.otwarty--->>>

katalogstron.darmoszka.com

Zapraszam do mojego kontrastowego katalogu --->>>

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności