Skocz do zawartości

[praca] Zlece pozycjonowanie strony. Duzo inwestuje!


zX|studio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprawa jest taka.

Jedna firma dotarła do mnie poprzez polecenie mnie przez kogos. Ja zajmuje sie grafika glownie. Pozycjonowanie to dopiero marne poczatki.

Szukam osoby ktora wypozycjonuje strone o tematyce turystycznej.

Strona kiedys była na 3 miejscu w google ale spadła. Zlecili pozycjonowanie jakiejs firmie ale ona sie tego nie podjeła czy cos tam skopali z tym? Strona ma byc w pierwszej 10 na google. W innych katalogach onet, wp jest na pierwszej stronie wyszukiwan. Gosciu mowił ze była pozycjonowana kiedys na słowo: noclegi.

Szczegóły mam otrzymac jutro mailem. Dzis dzwonił tylko rozeznac sie.

Szukam osoby ktora moze wystawic im faktore bo chyba sumke moga spora wylozyc? tak sadze. Jesli jest ktos chetny prosze o kontakt. Przesle szczegóły ktore otrzymam od tej firmy. Jakas dokumentacja pracy oprzedniej.. wyniki mile widziane. Szukaja kogos kto wykona ta prace solidnie.

Czekam na propozycje. Czas na decyzje jest malutki.. firma intensywnie szuka kogos kto to wykona.

ps. Ja zaczynam osobiscie i ostatnio sprawdzam jedna stronke ktora wykonalem. Zaindexowana jest tylko strona glowna. PR=1 nie ma w wyszukiwarce zadnych linkow do mojej strony. Dodałem ja do moze 3 katalofgow. Ma 3 aliasy ktory jeden ma PR=4. Sklad ten pr=1? Jedna strona zaindexowana + 0 linkow do niej. Dziwwne ??

Pozdrawiam

.. Out oF mY Mind ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności