Skocz do zawartości

Dwa adresy, to samo => inne pozycje


przemeks

Rekomendowane odpowiedzi

Może uznacie to pytanie za głupie ale jak dla mnie to trochę dziwne.

Kiedys używałem subdomeny: www.flash.moja_strona.one.pl i taka zoptymalizowana stronka była na dobrych pozycjach pod słowami związanymi z flash'em

Teraz kiedy już posiadam swoją domenę pozbywam się zbędnego "one" z adresu swojej strony na rzecz www.flash.moja_strona.pl

I niestety nowa subdomena boryka się na końcu wyników w czasie gdy jeszcze działająca stara subdomena ma nadal wysokie pozycje.

Dodam, że obie subdomeny mają tą samą zawartość (tzn. kod html). Do nowych subdomen prowadzą linki.

Robiłem przekierowanie ze starej subdomeny na nową tak że Google usunęło starą subdomene z wyników a nowa nadal na końcach :(

Czy to jest kwestia dłuższego czasu, żeby Google "polubiło" nowe subdomeny ?

Co mi poradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest kwestia dłuższego czasu, żeby Google "polubiło" nowe subdomeny ?

Czy dłuższego czasu?

Nie koniecznie.

Na początku sprawdź czy G przerzucił linki wskazujące na starą subdomenę na nową.

Po drugie, jeśli stary adres miał dobry PR, to będziesz jeszcze musiał dodatkowo poczekać na przeniesienie PR (przenisienie będziesz mógł sprawdzić dopiero po publicznym update PR).

P.S. Polecam trochę polinkować do nowego adresu z odpowiednim anchorem :(

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności