Jump to content
glamour-studio

Jak sprawdzić...?

Recommended Posts

Witam,

Czy jest możliwość sprawdzenia częstotliwości wpisywania przez użytkowników Google określonej frazy?

Pozdrawiam

Glamour Studio Fotografii to młodość, energia, profesjonalizm. Zapraszam do współpracy zainteresowanych, mam do zaproponowania najwyższej jakości zdjęcia wielkiego formatu charakteryzujące się najlepszą na rynku jakością i trwałością. Najstarsze miasto w Polsce- Kalisz w fotografii.

Dzięki Panowie, zaraz sprawdzę.

Jubi nie irytuj się tak bo to niezdrowe. Temat powinien brzmieć "Jak sprawdzić częstotliwość wpisywania przez użytkowników Google określonej frazy". Jeśli przeszkadza proszę Administrację o zmianę.

Pozdrawiam

Glamour Studio Fotografii to młodość, energia, profesjonalizm. Zapraszam do współpracy zainteresowanych, mam do zaproponowania najwyższej jakości zdjęcia wielkiego formatu charakteryzujące się najlepszą na rynku jakością i trwałością. Najstarsze miasto w Polsce- Kalisz w fotografii.

Wystarczyłoby:

"Jak sprawdzić częstotliwość wpisywania frazy"

a później powstaje tysiące takich samych tematów, bo za tydzień przyjdzie ktoś nowy, użyje wyszukiwarki i przecież wiadomo, że nie wpadnie na pomysł, żeby wpisać w niej zapytanie "jak sprawdzić" i znowu się zapyta o to samo i będzie trzeba tłumaczyć na nowo...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

Przepraszam że zmarnowałem kilka sekund Twojego cennego czasu. Dzięki za odpowiedzi, jak dla mnie temat zamknięty.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy