Skocz do zawartości

Jak sprawdzić...?


glamour-studio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy jest możliwość sprawdzenia częstotliwości wpisywania przez użytkowników Google określonej frazy?

Pozdrawiam

Glamour Studio Fotografii to młodość, energia, profesjonalizm. Zapraszam do współpracy zainteresowanych, mam do zaproponowania najwyższej jakości zdjęcia wielkiego formatu charakteryzujące się najlepszą na rynku jakością i trwałością. Najstarsze miasto w Polsce- Kalisz w fotografii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, zaraz sprawdzę.

Jubi nie irytuj się tak bo to niezdrowe. Temat powinien brzmieć "Jak sprawdzić częstotliwość wpisywania przez użytkowników Google określonej frazy". Jeśli przeszkadza proszę Administrację o zmianę.

Pozdrawiam

Glamour Studio Fotografii to młodość, energia, profesjonalizm. Zapraszam do współpracy zainteresowanych, mam do zaproponowania najwyższej jakości zdjęcia wielkiego formatu charakteryzujące się najlepszą na rynku jakością i trwałością. Najstarsze miasto w Polsce- Kalisz w fotografii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby:

"Jak sprawdzić częstotliwość wpisywania frazy"

a później powstaje tysiące takich samych tematów, bo za tydzień przyjdzie ktoś nowy, użyje wyszukiwarki i przecież wiadomo, że nie wpadnie na pomysł, żeby wpisać w niej zapytanie "jak sprawdzić" i znowu się zapyta o to samo i będzie trzeba tłumaczyć na nowo...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zmarnowałem kilka sekund Twojego cennego czasu. Dzięki za odpowiedzi, jak dla mnie temat zamknięty.

Pozdrawiam

Glamour Studio Fotografii to młodość, energia, profesjonalizm. Zapraszam do współpracy zainteresowanych, mam do zaproponowania najwyższej jakości zdjęcia wielkiego formatu charakteryzujące się najlepszą na rynku jakością i trwałością. Najstarsze miasto w Polsce- Kalisz w fotografii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :P

Użyj tego :

https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

Panowie nie wrzucajcie tak na niego. jeden uprzejmy by się znalazł podał by co trzeba i po kłopocie. a tak kopulujecie zdania bezsensownie...

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności