Skocz do zawartości

Rok temu strona spadła z TOP10 i tak została...


Gość scorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Pytanie stare jak świat i może powtarzające się, ale nie zupełnie. Sytuacja miała miejsce w styczniu tego roku. Po updacie PR przez google, strona spadla z TOP10 na mniej więcej 18-20 stronę wyników na hasło: zaklady bukmacherskie (wcześniej była na 5 pozycji). Stronę od roku linkowałem i robiłem to co wcześniej dawało dobre rezultaty. Chodzi o domenę: www.bukmacherzy.biz

Pytanie co może być nie tak? Co się stało, że nagle domena tak straciła w wynikach? Zaznaczę, że nie zmieniałem treści i nic nie modyfikowałem. Żadnych eksperymentów nie robiłem. Proszę o rady i wskazówki.

Pozdrawiam,

Scorpion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stało się nic ponadto, ze to bardzo oblegana fraza i widać Twoja konkurencja linkowała jeszcze mocniej.

No tak właśnie myślę. Jednak nie rozumiem dlaczego nagle? czy nie powinna spadać np. o stronę lub kilka miejsc co kilka dni? Dlaczego od razu taki spadek tak daleko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności