Jump to content

[Startup] Web-Tools.pl - Twoje Zaplecze, Monitoring Pozycji

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o połączenie wyników organicznych z mapami - żeby uniknąć podwójnych stron to zgadzam się funkcjonalność istnieje nawet wydaje mi się dłużej niż rok.

Jeżeli chodzi o opcje ustawień - to przyznam szczerze byłem nieświadomy, że takie istnieją. Wielkie dzięki za wskazanie :)

Dodam tylko, że bardzo podoba mi się wasza polityka związana z udostępnianiem niewielkich zasobów za darmo szczególnie w erze, kiedy wszyscy liczą sobie za wszystko... Nie trzeba sięgać po jakieś włoskie produkcje typu SeoPanel.

Pozdrawiam

Nie zwykły presell tylko porządne artykuły - btw wymienię się linkiem => PW...

Troche bardziej zwykły artykuły do przedruku...

A także Antyplagiat...

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam,   W związku ze zmianami w formie prezentacji wyników Google konieczna była aktualizacja reguł rozpoznawania wyników, zostanie ona wdrożona przez system automatycznych aktualizacji reguł Goog

Nie ma z tym problemu - WT wspiera kilkadziesiąt wariantów różnych wersji językowych Google, dla holenderskiej strony są do wyboru: Google.nl (het internet), Google.nl (pagina`s in het Nederlands),

Czy w kolejnej aktualizacji może być uwzględnione taka rzecz: Obecnie jak odświeżam wyniki bo źle pobrało frazy np. 50 fraz. To w następnym dniu w zestawieniu TOP3/TOP10 wychodzą jakieś kosmiczne li

Konieczny jest kontakt mailowy w celu wygenerowania nowej licencji ( przesłać domenę + IP ) [ bezpłatnie ].

Sama migracja ogranicza się do przekopiowania plików, nadania chmod dla katalogu /cache ( można nie przenosić jego zawartości ) , korekty danych dostępu do bazy danych w pliku config.php

oraz przeniesienia zadania crontab na nowy serwer/domenę.

Edited by mkr

A jak wygląda kwestia monitoringu fraz w bardziej egzotycznych Google np. Holandia, Niemcy?

Nie ma z tym problemu - WT wspiera kilkadziesiąt wariantów różnych wersji językowych Google, dla holenderskiej strony są do wyboru:

• Google.nl (het internet),
  • Google.nl (pagina`s in het Nederlands),
  • Google.nl (pagina`s uit Nederland;

dla niemieckiej:

• Google.de,
  • Google.de (Seiten auf Deutsch),
  • Google.de (Seiten aus Deutschland).

• Like 1

Łukasz Borchmann

Google+ / LinkedIn / GoldenLine

Coś się u mnie nieźle skaszaniło z phpProxy. Czy tylko u mnie te nowe phpProxy v.5 niepoprawnie wskazują IP? Pokazuje mi adres IP serwera z WT, a nie zdalnego serwera z plikiem phpProxy. Nie mogę też dodać nowego adresu phpProxy. Wyskakuje mi informacja, że adres dodany poprawnie, lecz nie pojawia się w spisie. Wcześniej phpProxy działało poprawnie.

Dzięki za odpowiedź! Przybliż jeszcze na czym polega moduł "Agencja SEM", bo nic nie znalazłem na WWW

Rozważcie jeszcze, bo tego teraz chyba nie ma, żeby móc personalizować raporty dla klientów. Jestem podwykonawcą usług SEO dla kilku firm - oni sprzedają usługę pozycjonowania klientowi, ja ją robię od strony technicznej, oni od strony sprzedażowej i odpalam im prowizję. Natomiast klient o moim istnieniu nie wie. Zleceniodawcy chcieliby mieć możliwość personalizowania raportów w oparciu o swoją wizualizację, logotyp itp. Bez sensu żeby każdy z nich kupował swoją instalację Web-Tools.

Edited by esevau

Przybliż jeszcze na czym polega moduł "Agencja SEM", bo nic nie znalazłem na WWW

Wytłumaczenie można znaleźć na 26 stronie instrukcji:

Moduł agencji SEM przygotowany został z myślą o firmach zatrudniających niezależnych pozycjonerów. Pozwala na utworzenie dedykowanych kont dla zatrudnionych podwykonawców.

Użytkownik taki może w pełni zarządzać witrynami przypisanymi do jednej wybranej przez Administratora kategorii. Pozostałe witryny i kategorie pozostają dla niego niedostępne. Nie może też dokonywać zmian w kosztorysach czy pozostałych ustawieniach skryptu.

Łukasz Borchmann

Google+ / LinkedIn / GoldenLine

Zauważył ktoś u siebie może, że system tak jakby nie wyrabia w zliczaniu pozycji na stronie głównej.

TOP3, TOP10

Porównanie: wczoraj - dzisiaj?

Przykładowo:

Wczoraj TOP3: 200

Dzisiaj TOP3: 150

Wczoraj TOP10: 210

Dzisiaj TOP10: 151

Spadków: 42

Wzrostów: 57

Czysta matematyka się nie zgadza.