Skocz do zawartości

Kręgarz - Warszawa


DreamStudio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czy zna ktoś jakiegoś dobrego kręgarza w Warszawie?. Ważne aby miał doświadczenie oraz szkołę/kursy.

Mam problem z kręgosłupem i boje się, że za rok/dwa nie będę mógł wysiedzieć 30 minut przy komputerze - jest to moje miejsce pracy (jak większości z was).

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem złe krzesło przez kilka miesięcy i pewnie te kilka miesięcy wystarczyło ;/ dlatego teraz szukam kogoś kto mnie poskłada

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie ze stolicy i nie bardzo znam tam kogoś kto by Cię poskładał :D

Ale pisze w dobrej intencji ;)

Klękosiad (nawet nie wiedziałem, że to się tak nazywa :D człowiek się całe życie uczy ;))

Sam nie używam takiego krzesła ale słyszałem, że to pomaga ;)

Pozdro.

PS. Jak ewentualnie sie zdecydujesz na zakup takiego i przetestujesz to mam nadzieję, że się podzielisz spostrzeżeniami.

– Whose motorcycle is this?

– It's a chopper, baby.

– Whose chopper is this?

– Zed's.

– Who's Zed?

– Zed's dead, baby, Zed's dead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś ma czas na basen, jogging, siłownie to jak najbardziej :)

Popatrzyłem na problem z perspektywy człowieka, który się rzadko rusza z przed kompa :)

– Whose motorcycle is this?

– It's a chopper, baby.

– Whose chopper is this?

– Zed's.

– Who's Zed?

– Zed's dead, baby, Zed's dead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to te krzesła są jeszcze gorsze od normalnych (niszczą kolana). Jeśli chodzi o ruch to z tym było słabo (brak czasu ;/)

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codzienne ćwiczenia rozciągająco-siłowe różnego typu. Polecam kupno hantli - 2 do 5 kg starczy.

Tylko trzeba sobie wyrobić nawyk ćwiczeń, zupełnie jak przy myciu zębów;-)

Oczywiście basen nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy mając przestawione kręgi bezpieczne jest ich obciążanie poprzez spory wysiłek fizyczny? :>

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył z bólu.

IMHO to dobry sposób komunikacji Twojego ciała. Coś Ci przekazuje, pomyśl co.

Sportowcom np. dają wkładki, dzięki którym nie czują bólu i po roku lub 2 okazuje się, że np. kolano jest "do niczego". Zmień coś i obserwuj czy boli :) Znam takie hardcorowe przypadki, że gościówa w pewnym momencie nie mogła się podnieść z łóżka. W pracy po prostu przeżywała silny stres i ciało chciało się bronić. Nie mogła wstać- nie poszła do pracy. I wszystko było ok, gdy nie szła do pracy. Czyli w wolny dzień np. wstawała.

Na szczęście znalazła sposób na wyeliminowanie stresu :)

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dream koledzy wyżej napisali basen i cieżarki 2-5 KG, tego typu ćwieczenia + jakieś rozciąganie bez obciążenia nie jest jakoś obciążające dla Ciebie. Nikt nie mówi żebyś wyciskał 100 KG :).

Z tymi kręgami zanim gdzies się zgłosisz :) to poprostu wyluzuj na kilka dni z kompem i zaczni się ruszać, bo nie koniecznie wizyta jest wskazana, najpierw prześwietlenie :(, nigdy przy tego typu objawach nie decyduj się na jakieś terapie bez prześwietlenia - jeżeli ktoś taki powie żebyś położył się a on ci nastawi kręgi - to odrazu uciekaj :P.

Profesjonalny masażysta najpierw wyśle Cie do specjalisty i na prześwietlenie :).

Jednak zrób jak koledzy wyżej pisali , trochę ruchu, basen i codzienne rozciąganko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności