Skocz do zawartości

nauka dobierania key pod nowe strony


.::JARO::.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli 1% użytkowników, którzy odwiedzili mój serwis zarejestrowałoby się w adsense z mojego linka i zarobiło 100$ w 180 dni, byłbym milionerem

Uświadomię Cię - każdy by był.

A nie wiem czy ten 1% to osiągają nawet Ci, którzy przede wszystkim nastawili się na skierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój serwis nie jest nastawiony na zarabianie sieci, więc milionerem raczej nie będę :)

Mój serwis jest nastawiony na zarabianie w sieci, właśnie między innymi z pomocą reklam kontekstowych. Niestety, i tak nikt się przez tamtejszy link nie rejestruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój serwis nie jest nastawiony na zarabianie sieci, więc milionerem raczej nie będę :P

Mój serwis jest nastawiony na zarabianie w sieci, właśnie między innymi z pomocą reklam kontekstowych. Niestety, i tak nikt się przez tamtejszy link nie rejestruje...

Lis, z pewnością dlatego, że większość tych, którzy cię odwiedzają już dawno była w Adsense zarejestrowana. Np. ja :)

Ucząc się języków obcych zaopatruj się w odpowiednie podręczniki. Księgarnia lingwistyczna zaprasza do zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój serwis jest nastawiony na zarabianie w sieci, właśnie między innymi z pomocą reklam kontekstowych. Niestety, i tak nikt się przez tamtejszy link nie rejestruje...

No tak, chodzi mi o to, żeby mieć podobną liczbę użytkowników - wiem, że to takie proste nie jest - ale w sumie na niektórych stronach bardziej się opłaca polecać adwords (własnie się zorientowałem, że np. na mojej :)), szczególnie na tych, które nie są nastawione na zarabianie w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności