Skocz do zawartości

Perła czy kamień....?


Maciej77

Rekomendowane odpowiedzi

xend.pl -- Ciekaw jestem waszych opinii jak w temacie.... Statystyki tego serwisu to chyba rewelacja jesli zestawić je z czasem, jaki minal od postawienia domeny. Z tego co widac .... google indeksuje bardzo szybko strone opartą na takim /na tym/ skrypcie, wiec w przypadku filtra/bana stawia sie nową domenę i ponownie kasa leci ... - czy źle myśle...?

https://allegro.pl/show_item.php?item=196866475

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tez obserwuje ta aukcje, ale nie sadze aby udalo mi sie to kupic za jakas normalna cene

Jestem ciekawe jak to mozliwe ze tyle ruchu w tak krotkim czasie i az 40 tys stron w google ?

@mkr, a moze warto kupic te twoje 2 katalogi z zerowycm ruchem ? W koncu 2 lata na forum SEO musialy Cie czegos nauczyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co sprzedawać biznes ? Można sprzedać pomysł. A ruch pewnie jest bo widzę wejścia na swoje strony z tej wyszukiwarki. Ciekawe, z czyjej bazy korzysta.

Edycja: Top 50 słów kluczowych jest interesujace. Ciekawe, czy Adsense tam sie wyswietla?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkr, a moze warto kupic te twoje 2 katalogi z zerowycm ruchem ? W koncu 2 lata na forum SEO musialy Cie czegos nauczyc ...
A czy te katalogi są pod Adsense? Nie. I nie ruch jest ich atutem. Tym bardziej ani skrypt ani katalogi nie są na sprzedaż.

Nie warto kupować i dałem link dlaczego. Jest to typowa strona o której mowa na podanej przez mnie strona. Chyba nie przeczytałeś tego dokładnie, ale to już nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności