Skocz do zawartości

[Wykonam] Linki PBN Premium


Rekomendowane odpowiedzi

Linki/publikacje na prywatnych PBNach (żadna z domen nie ma więcej niż 6 linków wychodzących i nie będzie więcej niż 10 per domena). W sumie jest ich na teraz 170, każda stawiane ręcznie na dedykowanym szablonie, są strony restauracji, szkół, bibliotek itd., wszystko na mocnych expirkach. Domeny pod linki dobieram sam wg najbardziej pasującej tematyki.

 

Im więcej zamówisz tym większy rabat:

 

Pakiet linków na istniejących podstronach/artykułach:

10 linków - 1500 netto

20 linków - 2700 netto (10% taniej)

30 linków - 3600 netto (20% taniej)

40 linków - 4200 netto (30% taniej)

 

Dla osób które zamawiały u mnie kiedykolwiek linki dodatkowe rabaty ;) 

 

Pakiet linków w nowych artykułach (razem z tekstami) to koszt + 10 pln za tekst. Teksty będą w tematyce danej strony a nie linkowanej strony! Czyli jeżeli np. chcesz linka z anchorem "krzesła" a będzie to strona restauracji to treść będzie o nowym wyglądzie restauracji, gdzie zmienił się wygląd i "krzesła".

 

Link na stronie głównej: 600 netto/szt

 

Jest to abonament na 12 miesięcy, odnowienie na kolejny rok to 50% ceny publikacji.

 

 

Kontakt na PW lub maila, dane poniżej

 

kontakt@net.info.pl NET Piotr Janczyk Kościuszki 1/35 33-380 Kryncia-Zdrój NIP: 7342787113
  • Thanks 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności