Skocz do zawartości

Strona do oceny - Portfolio fotografa ślubnego


akselb33

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przeszliśmy z Wix na Wordpress w ostatnim czasie z naszą stroną internetową, będę wdzięczny za ocenę strony, wskazówki. W kwestii SEO, dotychczas kompletnie nic nie robiliśmy w tej kwestii - jesteśmy na etapie stworzenia 2-3 stron zapleczowych w tematyce foto + artykuły sponsorowane - chyba przez Whitepress jest taka możliwość?
Wróciłem po wielu latach na te forum i widzę, że całkowicie SEO się pozmieniało. W zasadzie najważniejsza jest dobrze zoptymalizowana strona jak dobrze rouzumiem?

Dzięki.

Przepraszam nie mogę edytować poprzedniego posta, ani go usunąć żeby napisać nowy - nie dołączyłem linka.

 

https://wytwornia-kadrow.pl/

 

Fotograf ślubny z pasją i doświadczeniem. - Wytwórnia Kadrów - Realizujemy zlecenia w Opolu, Wieluniu i Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troche za mała czcionka w niektórych miejscach. Strona główna nie trzyma lini po lewej i prawie stronie. Zwróć uwagę gdzie zaczynają i kończą sie poszczególne sekcje strony, np. menu za mocno wychodzi na lewą stronę, zdjęcie w nagłówku ok, niżej masz dwa zdjęcia które są przesunięte do lewej strony. W mojej ocenie powinieneś trzymać się jednej linii - tej w nagłówku, tzn. zdjęcia:

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 09:36, akselb33 napisał(a):

W zasadzie najważniejsza jest dobrze zoptymalizowana strona jak dobrze rouzumiem?

TAK Twoja taka NIE jest chyba, ze głównym słowem kluczowym dla SERP jest "Wytwórnia Kadrów" 🤨

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności