Jump to content
kill bill

[Witryna mi spadła w wynikach] odwieczne pytanie

Recommended Posts

tak jak pisałem totalna losowość. Nie ma znaczenia czym i jak linkowane: po prostu niektóre strony trafia, inne nie. Ale to naprawdę nie jest nic niezwykłego a tym bardziej nowego. Takie rzeczy były w Google, są i najwyraźniej będą, choć to ponoć taka "super szukajka" ;)

No dzisiaj ostatnie moje dwie strony ktore jeszcze piastowaly nie przerwanie pierwsze miejsca od wielu miesiacy i lat, zlecialy na 50+.

Powoli zaczynam sie bac tego Googiela... NIGDY nie spotkalem sie jeszcze z czyms takim od lat, aby wszystkie strony polecaly na tak odlegle pozytcje ;/

Cos mi tu smierdzi sprawa z SWLA'mi - innego wytlumaczenia nie potrafie znalezc!

Edited by poldek

Cos mi tu smierdzi sprawa z SWLA'mi - innego wytlumaczenia nie potrafie znalezc!

Spadki są i będą.

Nie wydaje mi się, żeby to były SWL'e. Przedwczoraj jedna domena mi wyszła z filtra po ponad roku bycia poza top500. Przez cały czas filtra była dopalana rotacyjnymi linkami, a przed filtrem nie, więc można by powiedzieć, że SWL pomógł. A tak na prawdę nie miało to znaczenia, czy rotacyjne czy nie, filtr to filtr.

moje wszystkie które poleciały tez niestety były robione częsciowo jedynym z SWL ;/

SKUTECZNI.pl -Efektywne pozycjonowanie stron internetowych.

Mi parę dni temu poleciała też 50+ miałem tam zainstalowane weblinka, ale nie pozycjonowałem jej nim ani żadnym innym SWL'em

U mnie poleciły na wybrane frazy tylko. Na niektóre frazy pozycje skaczą z top 5 do 40-50 pozycji. Codziennie inna pozycja. Przed wczoraj było top5 ,wczoraj 45 chyba dzis znowu top 5 ...

Ups.. I u mnie poleciało kilka stron z zaplecza... Na szczęście tylko kilka... Z czego ~połowa była z swl, połowa bez... Strony klientów trzymają się wysoko... Póki co :s

Edited by playerek

Dokładnie to samo :/

Byłem w google cały czas na pozycji 3-5 dla słowa "lotto" i nagle od kilku dni link zaczął skakać ... raz normalnie, a raz spadek na pozycję w okolicy 50.

Akurat jak była kumulacja :)

Mam nadzieję, że to tylko chwilowe.

Pozdrawiam

Hmmm czyli na to wyglada czy sa SWLe czy nie to nieszczescie to samo.

To o co innego moze chodzic?

Co jest tym czynnikiem ze jedne strony sie trzymaja, a innym identyczne prawie wszystkie albo wszystkie leca w dol...

Moze powiazane jst to jakos z reklamami AdSense? No nie wiem... :)

Te spadki nigdy nie byly takie dziwnie i takie jednakowe... :/ :D

Te spadki nigdy nie byly takie dziwnie i takie jednakowe... :/ :)

A właśnie ze byly i to nie jeden raz PRZYKLAD

Meble skórzane, producent mebli skórzanych na wymiar

i jak ? mi nic sie nie polepszylo, tak samo jest jak bylo a nawet gorzej, ktos jakies poprawki odnotowal ?