Skocz do zawartości

[Wykonam] Linki PBN Premium


blake

Rekomendowane odpowiedzi

Z nowym rokiem i nowymi testami czas zapomnieć o wcześniejszych linkach za 5 zł. Niestety masówka przechodzi trochę w zapomnienie, ale przecież nie może być pustki :) Co teraz ma w ofercie i dlaczego jest to PREMIUM?

 

Aktualnie w ofercie mam 2 typy linków:

1. Na stornie głównej (600 netto/rok)

2. Na podstronie (250 netto/rok)

 

Dlaczego tyle i dlaczego jest to lepsze od artykułu sponsorowanego, który można wykupić w cenie 200-6000 netto w zależności od tego gdzie to chcemy zrobić?

 

Ponieważ teraz domen nie liczę w setkach a dziesiątkach. Każda domena, to domena z dobrą historią (widocznością) oraz mocnymi linkami. Domen szukałem na różne sposoby, łącznie z zakupem na aukcjach domen. Strony te mają odwzorowaną pierwotną tematykę, więc jeżeli była to strona restauracji do jest zrobiona tam strona restauracji z menu, opisem potraw, historią restauracji itd. KAŻDA strona jest robiona indywidualnie, na indywidualnym szablonie - nie jest to zrobione "na jedno kopyto", dlatego wchodząc na taką stronę nie jesteś w stanie ocenić, że jest ona zrobiona "pod linki". Z domen zaczynam linkować dopiero w momencie gdy zaczyna nabierać widoczności i pojawia się na niej ruch - jest wtedy pewność, że domena "odżyła" i nabrała mocy.

 

I teraz najważniejsze! Na 1 domenie znajduje się TYLKO jeden link na stronie głównej i do 5 linków na 5 różnych podstronach. Tym właśnie różni się to od domen, które masowo sprzedają linki i każdy kolejny wpis ma kolejne linki, gdzie po jakimś czasie takie domeny tracą site a nowe wpisy nie chcą się indeksować. Nie wspomnę już o tym, że każdy kolejny link na domenie osłabia jej moc. No i jeszcze jeden plus - nie musisz martwić się o teksty, bo linka wrzucam na już istniejące podstrony, może być w dowolnej formie - w treści, baner, w sidebarze. Przy wyborze domen kieruje się też tematyką linkowanej strony. 

 

Aktualnie posiadam tylko kilka miejsc na stronie głównej i kilkanaście domen z wolnymi podstronami.

 

Kontakt najlepiej na maila:

NET Piotr Janczyk
Kościuszki 1/35
33-380 Krynica-Zdrój
NIP: 7342787113

kontakt@net.info.pl

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności