Jump to content

theprisonbreak.pl - prosze o pomoc

Recommended Posts

Nawet nie obrazek miałem na myśli, tylko tę całą otoczkę, która upodabnia reklamę do zwykłego posta na forum.

a co klikasz w każdą wypowiedź na forum ?

wg mnie jest ok, ale tak naprwde tylko w suporcie adsense CI odpowiedzą...

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Mnie ten pod pierwszym postem wprowadza w błąd.
Nawet nie obrazek miałem na myśli, tylko tę całą otoczkę, która upodabnia reklamę do zwykłego posta na forum.

Obrazki nie mogą być koło reklam, to grozi banem i było już mówione o tym na forum często.

Lis - wydaje mi się, że to już któryś Twój post w którym piszesz, że reklamy nie mogą przypominać wątku. Mam teraz taki mały mętlik w głowie...

Nie słyszałem o takiej zasadzie.

Jeżeli jest ona prawdziwa to PiO łamie zasady Adsense.... Zresztą nie tylko PiO ale większość forów.

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

forum - odmieniamy przez przypadki liczby mnogiej i jest to "for" :P, a nie "forów". :)

No niestety się mylisz ;) Popatrz sobie na serwis fora.pl jak tytułują fora.

Liczba forów: 284 229

Szukaj wśród nazw forów:

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Lis - wydaje mi się, że to już któryś Twój post w którym piszesz, że reklamy nie mogą przypominać wątku. Mam teraz taki mały mętlik w głowie...

Nie słyszałem o takiej zasadzie.

Wiesz... ja już nie wiem skąd mi się to wzięło, bo teraz nie mogę znaleźć ani w polityce programowej ani w regulaminie.

Gdzieś kiedyś przeczytałem, że reklamy AdSense nie mogą być umieszczane w sposób wprowadzający użytkownika w błąd. I z tego wyciągam ten wniosek, zwłaszcza że w artykule pomocy o optymalizacji reklam na forum napisane jest:

but don't blend them so well they mislead your users!