Skocz do zawartości

[WYKONAM] COPYWRITING w atrakcyjnej cenie — Artykuły na bloga, zaplecze, teksty SEO, opisy produktów, kategorii sklepu www


seocopywriter

Rekomendowane odpowiedzi

Podejmę się współpracy dotyczącej pisania treści w bardzo atrakcyjne cenie. Mam duże doświadczenie w pisaniu teksów: zapleczowych, blogowych, opisów do kategorii i produktów w sklepie internetowym. Tworzę treść merytoryczne, poprawnie gramatyczną i stylistycznie, zgodną z wytycznymi SEO.

 

Na prośbę mogę stworzyć i wysłać próbkę swoich zdolności — Proszę tylko o przesłanie wytycznych na maila. PRÓBKA 1500-3500 zzs NA WYBRANY TEMAT JEST DARMOWA.

 

Cenię sobie pracę zdalną i jestem w stanie zorganizować swój czas w taki sposób, aby wykonywać zadania zgodnie z ustalonymi terminami. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i przygotuję indywidualną ofertę.

 

Wystawiam FV, realizuje także zlecenia w trybie pilnym. Teksty w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

 

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu biuro@seocopywriter.pl

Teksty w dobrej cenie. WWW.SEOCOPYWRITER .PL oferuje teksty pod SEO

Piszę teksty na zaplecze, bloga. Opisy: katalogów, produktów, kategorii w sklepie www. Masz pytanie pytaj na pw. lub biuro@seocopywriter.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności