Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

No a do mnie do mbanku kasa nie dotarła. Gdzieś po drodze się zawieruszyła czy jakiś bug googla albo mbanku? Jak myślicie już zaczynać szukac czy czekać?

Jeśli w PLN to napisz do G w tej sprawie. Raz miałem taki przypadek, że przelew nie dotarł i dostałem do dopiero w pierwszych dniach następnego miesiąca zamiast do końca poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez nie dostałem jeszcze przelewu , wyslali 23 - 12 - 2014 o godz. 01:49 konto mam w Mbanku , znajomy dostal tego samego dnia o 12 ja nie mam do tej pory , mam potwierdzenie realizacji przelewu , konto mam Ok , to nie jest moj pierwszy przelew , nigdy nie bylo problemu , niby maja czas 10dni , ale cos mi tu nie gra :/ . Jest jeszcze ktos kto nie dostal przelewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi do nich napisac i odpisali

Witamy,

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie płatności przelewem bankowym. Takie płatności są zwykle realizowane w ciągu trzech dni roboczych. Gdy bank otrzyma środki, może upłynąć jeszcze kilka dni roboczych, zanim będą dostępne na koncie. Bardziej szczegółowych informacji o czasie wypłaty środków udzieli Ci Twój bank.

Istnieje kilka możliwych przyczyn, dla których nie udało się zrealizować Twojej płatności przelewem bankowym. Opisujemy je poniżej:

  • Podane przez Ciebie dane konta bankowego nie są zgodne z danymi w tym banku.
  • Podane kody banku lub numer konta – np. międzynarodowy numer konta bankowego IBAN, kod identyfikacji banku (BIC) lub numer SWIFT – są nieprawidłowe. Wymagane informacje różnią się w zależności od kraju.
  • Brak danych banku pośredniczącego, których może wymagać Twój bank, by przetworzyć płatność (skontaktuj się ze swoim bankiem, by dowiedzieć się, czy musisz podać te dane).

Więcej przyczyn, dla których nie udało się zrealizować Twojej płatności przelewem bankowym, znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się ze swoim bankiem, by sprawdzić status płatności. Jeśli nie otrzymasz płatności, odpowiedz na tego e-maila i podaj szczegóły płatności.

Pozdrawiamy,

Zespół Google AdSense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi do nich napisac i odpisali

Witamy,

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie płatności przelewem bankowym. Takie płatności są zwykle realizowane w ciągu trzech dni roboczych. Gdy bank otrzyma środki, może upłynąć jeszcze kilka dni roboczych, zanim będą dostępne na koncie. Bardziej szczegółowych informacji o czasie wypłaty środków udzieli Ci Twój bank.

Istnieje kilka możliwych przyczyn, dla których nie udało się zrealizować Twojej płatności przelewem bankowym. Opisujemy je poniżej:

  • Podane przez Ciebie dane konta bankowego nie są zgodne z danymi w tym banku.
  • Podane kody banku lub numer konta – np. międzynarodowy numer konta bankowego IBAN, kod identyfikacji banku (BIC) lub numer SWIFT – są nieprawidłowe. Wymagane informacje różnią się w zależności od kraju.
  • Brak danych banku pośredniczącego, których może wymagać Twój bank, by przetworzyć płatność (skontaktuj się ze swoim bankiem, by dowiedzieć się, czy musisz podać te dane).

Więcej przyczyn, dla których nie udało się zrealizować Twojej płatności przelewem bankowym, znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się ze swoim bankiem, by sprawdzić status płatności. Jeśli nie otrzymasz płatności, odpowiedz na tego e-maila i podaj szczegóły płatności.

Pozdrawiamy,

Zespół Google AdSense

Czy już wcześniej na to konto otrzymywałeś wypłaty z AdSense?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak . od 3 lat bezprroblemu :) , co mam odpowiedziec na ten email , nie sadze zeby byla to winna banków :)

Kasa zniknęła z salda? masz w płatnościach widoczną datę płatności itp? Jeśli tak to dla pewności sprawdź czy nie masz problemu po stronie banku następnie odpisz na tego maila wtedy powinni rozpocząć weryfikację po ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności