Jump to content

karmel

Forumowicze
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral
 1. A ja nawet pipa nie mam więc nie wiem o co tutaj chodzi.
 2. A ja uważam, że strona ma dobry układ po za niepotrzebnym sliderem na samej górze, no i niestety trochę chaotycznie wygląda zamieszczona treść. Pomysł dobry, jest trend, ale za dużo tekstu, który psuje przejrzystość strony. Nikt tego nie będzie czytał... Na stronie głównej powinny być hasła, a dopiero po rozwinięciu dłuższy opis.
 3. Możesz dodać inne, ale nie mogą przypominać reklam adsense, nie mogę też to być pop-upy.
 4. Witam, szukałem programu, który by miał mniej więcej taką zasadę. Na swoim porfilu na facebooku przynależę do wielu grup. Często zdarza mi się otwierać 50-100 stron grupowych i wklejać tekst z linkiem. Jest to bardzo męczące. Czy jest jakiś program, który by zrobił to automatycznie?
 5. Nie wiem jak jest teraz dokładnie, ale wcześniej można było zarabiać przed połączeniem yt z adsense. Wydaje mi się, że jest to kasa za pozostałe miesiące wstecz. Zresztą dlaczego nie sprawdzisz w zakładce analityka na youtube?
 6. No no to w tym wypadku tylko na konto brata kasa, w takiej sytuacji jednak wybrałbym babcie ;D
 7. Na jednym kanale mam ok 500 filmów co daje mi jakieś ok 2mln odsłon. Na drugim kanale tematycznym mam 100 filmów, gdzie tych odsłoń na miesiąc mam ok 150 tysięcy. Zgadnij, który kanał więcej zarabia.
 8. Powiem szczerze, że ktoś odwalił dużo dobrej roboty, ale niestety przedobrzył. Nie rozumiem po co tyle różnych skryptów ? Wszystko ciągle skacze przez to mam wrażenie, że strona jest zrobiona we flashu. Takie rzeczy robi się w portfolio żeby pokazać przyszłemu klientowi jakie to on rzeczy potrafi robić. Po drugie wszystko jest tak ściśnięte, że czasem nie ogarniam co jest od czego, logowanie żeby coś zobaczyć czy ściągnąć czyli muszę się rejestrować - mnie to od razu odstrasza i zamiast zostać twoim stałym czytelnikiem to znikam raz na zawsze. A np. tutaj przykładowo: http://foxen.pl/296-b
 9. ten header fixed jest straszny - zasłania mi pół strony przy przewijaniu. Nie rozumiem też koncepcji wpisów - Obrazek - Tytuł - Zajawka - zjeżdżam niżej i nie wiem już czy obrazek tyczy się posta powyżej czy poniżej. Radzę zmienić na Tytuł - Obrazek - Zajawka, albo jakoś oddzielić od siebie posty.
 10. Zlecę do napisania kilka artykułów na temat wordpressa. Więc jeśli nie masz pojęcia to nie pisz. Chętnych zapraszam na prv.
 11. Tak. Wiele razy miałem, że mój film nie był zgłoszony do zarabiania, a mimo to kiedy byłem wylogowany wyświetlał reklamy.
 12. Wprowadzasz ludzi w błąd. Kasa z youtube z sierpnia na koncie adsense będzie widoczna do 15 września. Jeżeli po dodaniu tych pieniędzy twoje saldo przekroczy 300 zł jeszcze tego samego miesiąca dostaniesz wypłatę. Odpowiadając na Twoje drugie pytanie, moje oczy płaczą ze śmiechu... Sam klikałeś w te reklamy? Jeszcze nie widziałem przy 1200 wyświetleniach 72 kliki z tak powalającą kwotą... prędzej niż wypłaty spodziewałbym się bana.
 13. Dodam od siebie, że mam filmik na youtube, który ma ok. 40.000 wyświetleń i zarobiłem na nim przez 2 miesiące ok. 120$. To co zauważyłem to, że google lubi kanały tematyczne, gdzie dużo się dzieje, ludzie udostępniają i oceniają. Jeden kanał mam z takimi mix filmami, wrzucam wszystko co się da(ponad 1000 filmów) mało osób je komentuje i ocenia chociaż mają bardzo dużą oglądalność. Natomiast drugi kanał mam tematyczny, filmy nie mają już tak dużo wyświetleń jak te na pierwszym kanale, ale za to mają więcej ocen i komentarzy no i też zarabiają o wiele więcej (kanał ma ponad 100 filmów). Nie będ
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy