Skocz do zawartości

[Wykonam] Artykuły i opisy dla każdej niszy


mateusz.koziel1499

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Nazywam się Mateusz Kozieł, jestem studentem trzeciego roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej i od niedawna pracuję jako copywriter. Do tej pory opierałem się na platformach ze zleceniami, jednak postanowiłem wypłynąć na szersze wody.

 

Przez dwa lata pracowałem jako specjalista do spraw marketingu w sklepie internetowym, gdzie również zajmowałem się pisaniem. Pisanie jest mi jednak bliższe niż kampanie reklamowe i analiza danych, stąd chęć zmiany zawodu.

 

Skontaktuj się ze mną, jeśli szukasz copywritera, który:

  • wysyła teksty w ustalonym terminie, dzięki czemu nie musisz zastanawiać się kiedy i czy otrzymasz teksty
  • na pierwszym miejscu stawia Twoje zadowolenie i pisze zgodnie z Twoimi wytycznymi
  • bez problemu dostosowuje język do danej grupy docelowej, dzięki czemu teksty są ciekawe i zrozumiałe dla Twoich odbiorców
  • pisze zgodnie z zasadami SEO, dzięki czemu tekst, który otrzymasz, ułatwi pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce
  • gdy otrzyma uwagi to nie mówi „ja wiem lepiej, tak ma być i koniec”
  • w trakcie reaserchu potrafi pójść dalej niż na drugą stronę wyników wyszukiwania w Google, dzięki czemu teksty opierają się na sprawdzonych informacjach

 

Jeśli chodzi o rodzaj tekstu i nisze, to przyjmuję każde zlecenie. Zależy mi na podejmowaniu nowych wyzwań i rozwój w wielu kierunkach.

 

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, napisz na mkopy.copywriting@gmail.com.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności