Jump to content

[Wykonam] Profesjonalny copywriting i tworzenie wartościowego contentu.

Recommended Posts

Dzień dobry, bądź dobry wieczór, w zależności od tego, o której godzinie odpalasz to ogłoszenie.

Na forum jestem obecny od 2008 roku, w tym czasie wykonałem naprawdę wiele zleceń, które łącznie mogłyby przebić ilość znaków zawartych w Encyklopedii Gutenberga. 

Swoją wiedzę i umiejętności tworzenia słowa pisanego przekładam zawsze na zadowolenie kontrahenta. 

Specjalizuję się w poniższych tematach:

• ubezpieczenia
  • finanse
  • motoryzacja
  • zdrowie
  • transport

Nie boję się jednak podejmować nowych wyzwań, a solidny research to dla mnie codzienność.

Z chęcią podejmę się nowych zleceń, zarówno jednorazowych, a także tych długofalowych. Tworzę teksty przyjazne automatom G, jak również ludziom, którzy po prostu szukają ciekawych artykułów.

W zakres moich usług wchodzi:

- tworzenie wartościowego contentu na nowo powstające strony internetowe

- tworzenie artykułów poradnikowych, felietonów, recenzji czy też opisów najróżniejszych produktów

- słowo pisane w każdej jego postaci

Jeśli masz pytanie, napisz, czego oczekujesz, a ja wycenię Twoje zlecenie i podam przybliżony czas wykonania.

Forma rozliczenia w zależności od wymagań klienta.

Masz pytanie? Szukasz odpowiedzialnego i doświadczonego copywritera?

Pisz!

tidimel[at]gmail.com

Pozdrawiam, SZM.

Zapraszam na nasze kredytowe forum.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By Dominika Seratowicz
      Dzień dobry! 

Dziękuję za chęć sprawdzenia mojej oferty.

Jestem copywriterką z szeroką wiedzą inżynierską. Podejmę się napisania tekstów wysokiej jakości, tekstów specjalistycznych oraz blogowych. Dostarczam artykuły na strony internetowe, które są w pełni zoptymalizowane pod kątem SEO, nasycone frazami kluczowymi oraz odpowiednio sformatowane (Nagłówki H1-H5, akapity, wyróżnienia). 
      Specjalizuję się w tworzeniu tekstów z branży chemicznej: kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Mogę przygotować wysokiej jakości artykuły w oparciu o publikacje naukowe oraz wypowiedzi ekspertów. Oferuję również zapełnianie witryn internetowych treścią bezpośrednio w edytorze, bez konieczności wykonywania tej czynności przez klienta. 

Wyróżnia mnie:
      Terminowość; Doświadczenie; Sprawny kontakt z klientem; Dokładny research przed wykonaniem zlecenia;  Dyspozycyjność;  Kreatywność połączona z wyobraźnią; Nie boję się żadnego tematu; Chęć podejmowania zleceń z nowych dziedzin.  
      Realizuję następujące zlecenia:
      Opisy kategorii, opisy produktów;  Artykuły blogowe na dowolny temat; Teksty na strony internetowe; Artykuły sponsorowane; Artykuły specjalistyczne z zakresu wiedzy chemicznej lub inżynierskiej; Pisanie artykułów newsowych; Prowadzenie blogów; Redagowanie e-booków; Tworzenie ofert sprzedażowych; Teksty zapleczowe; Newslettery.  

Zapraszam do kontaktu mailowego: myslinieuporzadkowane@gmail.com w celu zapoznania się ze szczegółami mojej oferty, cennikiem oraz portfolio. Chętnie współpracuję przy dużych projektach, a dla stałych klientów przygotowałam atrakcyjne pakiety oraz rabaty! 

Dziękuję za uwagę oraz zapraszam do współpracy 

Dominika
    • By ingus4321
      Kontakt:  gordongraycv@gmail.com
      Cena: 599 zł brutto
      Sposób zapłaty: FV, Przelew
      Zapraszam też na https://gieldatekstow.pl/text/buy/search,u_sMnzCz60b gdzie znajduje się ok. 200 gotowych tekstów tematycznych po 6k zzs. Cena 42 zł brutto.

[SPRZEDAM] SEO, Content. PN, Tydz. 7 - Aktualne 23.11.2021
      Cześć! : ) Znowu małe opóźnienie ale przyjmijmy że jest późny poniedziałek :) Oto ktualne paczki i teksty na sprzedaż 🙂 (tematy w zdjęciu)

1. Paczka Marketing Seria 10 art. 47k zzs, 599 zł brutto - 10 tekstów po ok. 4,7k zzs. Teksty bardzo dobrej jakości. Nagłówki h2, listy punktowe.
      2. Paczka Marketing Seria 10 art. 45k zzs, 599 zł brutto - Teksty bardzo dobrej jakości. Nagłówki h2, listy punktowe.
      3. Paczka Finanse. 5 tekstów x 6k zzs, 399 zł brutto. Teksty bardzo dobrej jakości. Nagłówki h2
      Ekspercki: 14k zzs: 165 zł brutto: Dlaczego pozycjonowanie warto zlecać agencji SEO a w jakich przypadkach można pozycjonować witrynę samemu. Sprawdź też jak przebiega współpraca z nią!
      Ekspercki: 18k zzs, 165 zł brutto - Ekspercki: Content wysokojakościowy, Thin content i Duplicate content — Sprawdź czym są te rodzaje treści oraz jak analizować, pozyskiwać i jak dodawać treści na stronę by była lubiana przez Google
      200 tekstów https://gieldatekstow.pl/text/buy/search,u_sMnzCz60b
      Gotowe teksty z e-Marketingu, SEO, Finansów, Lifestyle 6k i 10k zzs

----------------------------------
      Co tydzień — w poniedziałki będę publikował tu listę aktualnie posiadanych tekstów na sprzedaż. Często pytacie mnie co mam w ofercie, a i może inni też skorzystają. Wpadajcie tu lub na mój profil a w poniedziałki rano znajdziecie tu zawsze aktualną listę tekstów na sprzedaż. 🙂
      Pisanie na zamówienie — Odezwij się, a prześlę portfolio, stawki i ofertę
      Rozliczenie: FV z Useme, GiełdaTekstów,

599 zł brutto
      1/10 Seria art. Darmowe sposoby reklamy internetowej w sieci - 1 Marketing szeptany czyli polecenia w sieci
      2/10 Seria art. Darmowe sposoby reklamy internetowej w sieci - 2 Inbound marketing czyli daj odnaleźć się klientom w sieci
      3/10 Seria art. Darmowe sposoby reklamy internetowej w sieci - 3 Prowadzenie profili w social mediach
      4/10 Seria art. Darmowe sposoby reklamy internetowej w sieci - 4 Reklama za darmo na Facebooku
      5/10 Seria art. Darmowe sposoby reklamy internetowej w sieci - 5 Content Marketing. Zwracaj na siebie uwagę w sieć treściami
      6/10 Seria art. Darmowe sposoby reklamy internetowej w sieci - 6 Wizytówka na Google Maps i jej pozycjonowanie 
      7/10 Seria art. Darmowe sposoby reklamy internetowej w sieci - 7 Webinarium marketing i relacje live na żywo
      8/10 Seria art. Darmowe sposoby reklamy internetowej w sieci - 8 Wymiana reklamy barterowo
      9/10 Seria art. Darmowe sposoby reklamy internetowej w sieci - 9  Prowadzenie bloga firmowego
      10/10 Seria art. Darmowe sposoby reklamy internetowej w sieci - 10 Zleć darmowe sposoby reklamy agencji marketingowej. Dlaczego warto?

599 zł brutto
      1/10 Seria art. Jak współpracować z Agencją SEO i dlaczego warto – Agencje SEO – czym tak właściwie są?
      2/10 Seria art. Jak współpracować z Agencją SEO i dlaczego warto – Jak wyszukać i wybrać najlepszą agencję SEO
      3/10 Seria art. Jak współpracować z Agencją SEO i dlaczego warto – Jak zlecać pozycjonowanie strony WWW - Brief
      4/10 Seria art. Jak współpracować z Agencją SEO i dlaczego warto – Dowiedz się jakie są 3 typy umów o pozycjonowanie i którą wybrać
      5/10 Seria art. Jak współpracować z Agencją SEO i dlaczego warto – Jak sprawdzać i weryfikować pracę agencji SEO
      6/10 Seria art. Jak współpracować z Agencją SEO i dlaczego warto – Dlaczego warto zlecać wszystkie usługi reklamy w sieci agencji SEO
      7/10 Seria art. Jak współpracować z Agencją SEO i dlaczego warto – Usługi podstawowe jakie oferują agencje SEO
      8/10 Seria art. Jak współpracować z Agencją SEO i dlaczego warto – Usługi dodatkowe oferowane przez agencje SEO
      9/10 Seria art. Jak współpracować z Agencją SEO i dlaczego warto – Sprawdź jak wspomagać działania agencji SEO
      10/10 Seria art. Jak współpracować z Agencją SEO i dlaczego warto – Dlaczego warto korzystać z pomocy agencji SEO
    • By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By Dominika Seratowicz
      Dzień dobry! 

Dziękuję za chęć sprawdzenia mojej oferty.

Jestem copywriterką z szeroką wiedzą inżynierską. Podejmę się napisania tekstów wysokiej jakości, tekstów specjalistycznych oraz blogowych. Dostarczam artykuły na strony internetowe, które są w pełni zoptymalizowane pod kątem SEO, nasycone frazami kluczowymi oraz odpowiednio sformatowane (Nagłówki H1-H5, akapity, wyróżnienia). 
      Specjalizuję się w tworzeniu tekstów z branży chemicznej: kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Mogę przygotować wysokiej jakości artykuły w oparciu o publikacje naukowe oraz wypowiedzi ekspertów. Oferuję również zapełnianie witryn internetowych treścią bezpośrednio w edytorze, bez konieczności wykonywania tej czynności przez klienta. 

Wyróżnia mnie:
      Terminowość; Doświadczenie; Sprawny kontakt z klientem; Dokładny research przed wykonaniem zlecenia;  Dyspozycyjność;  Kreatywność połączona z wyobraźnią; Nie boję się żadnego tematu; Chęć podejmowania zleceń z nowych dziedzin.  
      Realizuję następujące zlecenia:
      Opisy kategorii, opisy produktów;  Artykuły blogowe na dowolny temat; Teksty na strony internetowe; Artykuły sponsorowane; Artykuły specjalistyczne z zakresu wiedzy chemicznej lub inżynierskiej; Pisanie artykułów newsowych; Prowadzenie blogów; Redagowanie e-booków; Tworzenie ofert sprzedażowych; Teksty zapleczowe; Newslettery.  

Zapraszam do kontaktu mailowego: myslinieuporzadkowane@gmail.com w celu zapoznania się ze szczegółami mojej oferty, cennikiem oraz portfolio. Chętnie współpracuję przy dużych projektach, a dla stałych klientów przygotowałam atrakcyjne pakiety oraz rabaty! 

Dziękuję za uwagę oraz zapraszam do współpracy 

Dominika

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy