Skocz do zawartości

[Sprzedam] Lista 500 polskich for | Aktualizacja styczeń 2021


king24

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam własnoręcznie wykonaną listę 500 polskich for/stron którą tworzyłem przez kilka lat a niedawno dokładnie ją zaktualizowałem i uzupełniłem o takie parametry jak Moz Trust, Domain Rank, TrustFlow, CitationFlow, tematyka forum, status linku(dofollow/nofollow), widoczność linku(z logowaniem czy bez), gdzie jest możliwość umieszczenia linku (profil/sygnatura), wiek forum, typ(forum czy strona). Lista w pliku Excel więc można sobie sortować według wybranych kryteriów. Na liście znajdują się wyłącznie fora na domenach głównych bez subdomen typu fora.pl, phorum.pl itp..

 

Zakaz dalszego odsprzedawania i udostępniania listy publicznie bez zgody autora  .

 

Dodatkowo do listy 500 polskich for dorzucam GRATIS listę 100 polskich serwisów NAP.

 

Aktualizacja listy for na dzień: 3 styczeń 2021 (lista aktualizowana co 3-4 miesiące)

Cena : 120 zł

 

Kontakt: 
  mail: Prywatna wiadomość lub grzegorz@dixo.pl

Lista wycinek.png

 
Edytowane przez king24
błąd

Rzadko kiedy robienie mniej niż ktoś inny, jest dobrą strategią. (Jimmy Spithill) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności