Skocz do zawartości

Najnowsza wersja mini.otwarty.pl - modyfikacja


Rekomendowane odpowiedzi

Przetestowalem wlasnie import danych z qlweba do zmodyfikowanego mini.

Ostatnio coraz wiecej spamu trafia na qlweby wiec gdyby ktos chcial sie przesiasc na mini.otwarty polecam - importer dziala bardzo dobrze z nasza zmodyfikowana wersja.

pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No właśnie ja mam problem z importerem. Cały czas tylko: "Błąd! wystąpił błąd podczas importu", niezależnie jakiej bazy bym nie importował.

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie .. tylko widzę jeden potężny minus ;D 5 linków zewnętrznych na samym początku :)

Proponuje sprzedaz dla danej domeny wersji modyfikowanej bez linkow ze stopki. To moze poprawic humory webmasterow, bo katalog jest funkcjonalny, ale 5 linkow, to lekka przesada. Dobra robota:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam problem z importerem. Cały czas tylko: "Błąd! wystąpił błąd podczas importu", niezależnie jakiej bazy bym nie importował.

U mnie w pliku sluzacym do exportu a_xml_exporter_qlweb.php nie dzialalo logowanie. W sensie dane dostepowe z qlweba. Dlatego wywalilem warunek sluzacy do sprawdzania loginu i hasla, wyexportowalem sobie baze qlweba bez problemu do xmla (plik exportujacy bez zabezpieczen oczywiscie usunalem :) a w mini nie bylo zadnych problemow, pieknie pozakladal kategorie i podkategorie i wszystko sie ladnie przenioslo.

Byc moze masz jakas starsza wersje mini.otwartego?

pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Po zmianie emaila pojawiać się zaczął sie taki błąd:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/abcleki/public_html/hanka/otwarty_admin/mail_dodano.php:33) in /home2/abcleki/public_html/hanka/otwarty_admin/index.php on line 1738

Zmieniłem adres z katalog@katalog.pl na katalog@hanka.pl

Błąd ten się pojawia w momencie dodania jakiegoś nowego wpisu, jednak dodaje poprawianie i katalog tez działa poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodze z CnCata na mini z modyfikacjami, spam nie do przerobienia.

Dzisiaj zainstalowałem mini z modyfikacjami, wszystko pieknie ale po kliknieciu na ,,szczegóły,, wpisu

wyskakuje mi to pod samym wpisem i co znika po odswiezeniu strony.

--------------------------------------------------------------------------------------

Warning: socket_create() has been disabled for security reasons in ........public_html/katalog/otwarty_disp/link_popularity.php on line 129

i jeszcze kiulka takich samych linijek

--------------------------------------------------------------------------------------

i mam jeszcze jedno pytanie

w ktorych plikach zlikwidowac te ikonki z informacja o robotach,

chodzi mi o glowna strone podstrony i szczegóły, bo na tych stronach to sie pokazuje.

pozdrawiam

krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy katalog jaki instalowałem ... niestety podąrząjąc za instrukcją nie obeszło się bez błędów.

Ktoś podpowie co teraz powinienem zrobić ?

Wyglada to na jakies błędy z sesjami. Dodam że nic nie modyfikowałem jeszcze - czyta instalacja.

Instalowałem plik pobrany z linku w pierwszym poście.

adres: www.mirelka.pl/katalog/

Za podpowiedzi z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji pokazuje mi taki oto komunikat:

Warning: fopen(/home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/config.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 318

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 319

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 320

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/otwarty_install.php:318) in /home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 332

Jak sobie z tym poradzic?

Dotyczy to adresu:

https://ikatalog.zakladysportowe.waw.pl/ otwarty_inc/otwarty_install.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem problem przy instalacji na cal.pl z liniami 318,319 itd

Otwarty wersja z tłumaczeniem na angielski by Irek instalowała się bez problemu.

Azi

Darmowe ogłoszenia - darmowe ogłoszenia o zwierzętach

Hydraulik Praga Północ - usługi gazownicze i hydrauliczne w Warszawie

Zamrażanie rur - wymiana kaloryferów bez spuszczania wody z pionów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji pokazuje mi taki oto komunikat:

Warning: fopen(/home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/config.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 318

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 319

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 320

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/otwarty_install.php:318) in /home/jarcow/public_html/ikatalog/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 332

Jak sobie z tym poradzic?

Dotyczy to adresu:

https://ikatalog.zakladysportowe.waw.pl/ otwarty_inc/otwarty_install.php

Ręcznie wpisz dane do pliku "config.php" i wrzuć na serwer - powinno chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INSTALACJA

- Rozpakuj i skopiuj pliki na serwer

- Nadaj prawa katalogu [otwarty_inc] na chmod 755

- Uruchom plik instalacyjny www.twojadomena.pl/otwarty_inc/otwarty_install.php

Niestety, zobaczcie sami:

https://www.agroportal.net.pl/otwarty_inc/otwarty_install.php

co się dzieje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności