Skocz do zawartości

Najnowsza wersja mini.otwarty.pl - modyfikacja


Rekomendowane odpowiedzi

skąd mogę wziąć skrypt do pokazania statystyk ile jest stron kategori itp w katalogu ?

i jeszcze jedno:

Warning: fopen(../style.css) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/theireland/domains/theireland.ihost7.pl/public_html/otwarty_admin/display.php on line 49

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/theireland/domains/theireland.ihost7.pl/public_html/otwarty_admin/display.php on line 50

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/theireland/domains/theireland.ihost7.pl/public_html/otwarty_admin/display.php on line 51

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/theireland/domains/theireland.ihost7.pl/public_html/otwarty_admin/display.php:49) in /home/theireland/domains/theireland.ihost7.pl/public_html/otwarty_admin/display.php on line 52

taki komunikat pojawia mi się gdy zmieniam cos w stylu katalogu i gdy chce zapisać :heej:

https://www.firmawirlandii.pl - czyli biznes na wyspie dla każdego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić o co kaman? Założyłem se konto na ovh.org. Wrzuciłem pliki do folderu "mini"

Wchodzę na https://zacha.ovh.org/mini/mini/otwarty_inc...rty_install.php i co mi pisze? Błąd wewnętrzny dla konta zacha.ovh.org... co jest nie tak? Czemu nie można zainstalować katalogu?

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać umiesz ?

Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.

Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat probmemów z błędem wewnętrznym, zapraszamy na stronę https://60free.ovh.org/pl/support/ lub sprawdź czy:

- uprawnienia do uruchamianego zasobu '/z/a/c/zacha/www/mini/mini/otwarty_inc/otwarty_install.php' mają wartość 755,

- uprawnienia do katalogu mają wartość 755,

- w pliku '.htaccess' nie znajdują się nieprawidłowe wpisy

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chmody na 755 a mimo to dalej niedziała :/ Jeśli chodzi o .htacces to niewiem co mógłbym tam zmienic, poradźcie coś.

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra typy. Założyłem sobie dzisiaj konto testowe hostingowe. Wrzucam znowu pliki na serwa, ustawiam chmody i dalej nie można zainstalować, cały czas wyskakuje strona z błędem serwera że plik/katalog nie istnieje. Jeśli ktoś mógłby poświęcić swoje 5minut to proszę o kontakt pod GG 1028189

Czemu nie tworzy mi pliku "config.php" ? Wrzuciłem go ręcznie na serwer z ustawieniami bazy i użytkownika to wyskoczyło mi "dostęp zabroniony"

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, że tabele w bazie zostały utworzone, a plik config.php nie. Utwórz go ręcznie i wrzuć na serwer do katalogu otwarty_inc. Zawartość pliku config.php:

<?

$home_dir = "/ścieżka dostępu do katalogu/";

$dbhost = "host bazy";
$dbuser = "użytkownik";
$dbpss = "hasło bazy";
$dbname = "nazwa bazy";

$prefix = "otwarty_"; // taki jak w tabelach

$login = "longin administratora";
$pass = "hasło dla administratora";

?>

Profesjonalne badania rynku wykonywane przez socjologów

Prywatny blog

Pozycjonownie i optymalizacja stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już mi pomógł ktoś z tego forum za co mu dziękuję :D A tobie również za pomoc i chęci :P

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem zmodyfikowany skrypt na cal.pl i mam dwa problemy:

1. Nie wyświetla się token - dowiedziałem się że GD jest zainstalowane i działa poprawnie.

2. Drugi problem jest z wyświetlaniem pagerank. Temat już był tu poruszany sugerowano fsocketopen, dowiedziałem się że fsocketopen działa.

Gdyby komuś się chciało to pełna wersja informacji o php na serwerze jest tutaj https://h9.cal.pl/php.php

Może ktoś skojarzy z czym związane mogą być błędy niewyświetlania tokena i pageranku.

Pozdrawiam

Azi

Darmowe ogłoszenia - darmowe ogłoszenia o zwierzętach

Hydraulik Praga Północ - usługi gazownicze i hydrauliczne w Warszawie

Zamrażanie rur - wymiana kaloryferów bez spuszczania wody z pionów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. czy moze mi ktos powiedziec jak dodac podstrone w zmodyfikowanym mini??? probowalem tak jak w starym czyli tworze strone np katalogi.php w nim tresc, wrzucam do otwarty_disp, dopisuje w index.php np

case "katalogi":

include("otwarty_disp/katalogi.php");

break;

dodaje w htaccess

RewriteRule ^katalogi\.html$ index.php?a=katalogi [L]

i nic... po wpisaniu www.adres/katalogi.html

czy www.adres/index.php?a=katalogi

wczytuje mi sie strona glowna....

prosze o pomoc... moze zapominam o jakims drobiazgu....

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to o ten katalog ci chodzi https://www.katalog.mypenpals.info/ ??

nie, to jest katalog na starym mini, ten nowy to https://www.katalog.e-angielski.com

chcialem zrobic stronke polecane katalogi jak w tym pierwszym, ale mi nie wychodzi. powinno dzialac z plikiem katalogi.php...

ide zerknac na podany link wyzej :)

---edyta:

sorki za zawracanie gitary. przejrzalem jeszcze raz wszystkie zmiany, no i mialem literowke w index.php, dlatego tez nie dzialalo... dzieki za pomoc :)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie, pięknie, wrzucam na ftp a tu przy instalacji:

Warning: fopen(/srv/www/htdocs/web88/html/wojti.info/otwarty_inc/config.php): failed to open stream: Permission denied in /srv/www/htdocs/web88/html/wojti.info/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 318

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/www/htdocs/web88/html/wojti.info/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 319

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/www/htdocs/web88/html/wojti.info/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 320

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/www/htdocs/web88/html/wojti.info/otwarty_inc/otwarty_install.php:318) in /srv/www/htdocs/web88/html/wojti.info/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 332

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze sugestie co do udoskonalenia katalogu

zeby gdzies spisywac frazy ostatnio szukane w katalogu - wiecej podstron mielibysmy wtedy wszyscy

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności