Jump to content
Sign in to follow this  
MaxPan

2captcha.com : skuteczny serwis do rozwiązywania captcha w tym Recaptcha2, Recaptcha3, KeyCaptcha

Recommended Posts

m6gyhoqm.png

 

W wielu tematach naszego forum jest wzmianka o serwisie 2captcha.com. Postanowiłem zrobić jeden zbiorczy temat i bardziej dokładnie opowiedzieć o tym serwisie.

Czym jest serwis 2captcha.com?

2CAPTCHA.COM Jest serwisem online do rozwiązywania różnego typu captcha od najprostszych do tych których nie da się rozwiązać automatycznie (Keycaptcha, Recaptcha3, inne). W serwisie pracują ludzie którzy za określona kwotę rozwiązują captcha.  Dla tego skuteczność na przykład na Keycaptcha jest 100%, Recaptcha 3 ok 80%. Serwis posiada API przez jakie można podłączyć dowolne oprogramowanie, soft, lub inny serwis online.

                                                                                                                   

Czy mając program do rozwiązywania captcha typu Xevil, Captcha Sniper, Captcha Breaker,  Capmonster,  inne potrzebuje serwis 2captcha?

Zdecydowanie tak, serwis 2captcha należy stosować jako drugi OCR. Wtedy captcha która nie zostanie rozwiązana programowo będzie wysyłana na serwis 2captcha.com. Należy pamiętać, że nie każdy typ captcha można rozwiązać programowo a jeśli captcha jest czytelna pracownik na pewno rozwiąże tą captcha ręcznie. Serwis 2captcha.com również rozwiązuje tekstowe captcha. Najlepszą skuteczność w rozwiązywani tekstowych captcha serwis ma w języku Angielskim, Rosyjskim, Chińskim, Hinduskim. Tekstowa captcha to pytanie-dopowiedź.

 

Do czego można wykorzystać serwis 2cpatcha.com?  

Wachlarz zastosowań serwisu 2captcha.com jest ogromny opisze niektóre z nich najbardziej związane z naszą branża.

1. Harwestowanie

Harwestowanie to zbieranie od wyszukiwarek lub określonych serwisów potrzebne nam informacji . Harwestowac można wyszukiwarki np. Google, Bing, Yandex. Harwestowac można cale serwisy : YouTube, Amazon, E-bay, Allegro, inne. Właściciele tych i podobnych serwisów robią wszytko, żeby utrudnić automatycznie zbieranie informacji z ich baz danych stosując miedzy innymi różne rodzaju captcha. I własnie w tym momencie może pomóc 2captcha.com

Przykłady softów współpracujących przy harwestowaniu z 2cpatcha.com :

Xneolinks Premium

44p45jla.png

 

Aparser

egi2mwts.jpg

 

Scrapebox

 

zxdprea4.png

 

*.Social media marketing

Social media to obecnie jeden z kluczowych elementów promocji w internecie.Serwisy wykorzystywujemy do sprzedaży bezpośredniej, promocji firmy, marki, towarów. Robić to ręcznie bardzo pracochłonne zajęcie a wszystkie próby automatyzacji bardzo utrudniane przez administratorów.  Na przykład tylko w 2019 roku największy serwis społecznościowy zbanował ponad 6 mld "facke" kont.  Na każdym etapie automatyzacji pracy z serwisami społecznościowymi będzie towarzyszyć nam captcha. Zaczynając od rejestracji kont kończąc postingiem na ścianach i grupach.  

Przykłady softów współpracujących przy pracy serwisami społecznościowymi z 2cpatcha.com :

JARVEE

 

m4afu2rd.png

 

 

Zennoposter

 

 

3be7ac55.png

 

 

 

*. Link building

Lnkbuilding (z języka angielskiego. Link-link, budowa - konstrukcja) - to jeden głównych składników procesu pozycjonowania strony www, w którym pozyskujemy linko z zewnętrznych serwisów dla pozycjonowanej strony. Obecnie pozyskać wartościowy link z publicznych miejscówek bez przepisywania captcha jest prawie nie możliwie.

Wszytki najpopularniejsze softy do pozyskiwania linków posiadają opcje rozwiązywania captcha przez API. Nawet softów mające własny OCR udostępniają możliwość jako drugi OCR podłączyć miedzy innymi serwis 2captcha.com. Podłączenie 2catcha pod softy do zdobywania linków daje możliwość maksymalnie zwiększyć skuteczność. 

Softy do zdobywania linków które obsługują API 2cpatcha.com :

Xneolinks, DonLinkage v6, Xrumer, GSA, Scrapebox, inne

 

 

*. Sprawdzanie pozycji strony w wyszukiwarkach.

Sprawdzanie pozycji strony w określonej wyszukiwarce to czynność od której wiele z Was zaczyna swój dzień.  Jeśli mówimy  o softach na własny komputer, sewer  to wiele zauważyło, czemu bardzo często wyniki różnią od tych które wadzimy przy ręcznym sparowaniu. Przyczyna jest prosta, Google ot dawno dostosowuje wyniki wyszukiwania o geolokalizacji.  To tych softów wiele osób wykosztuje rotacyjne API, niestety wśród tych Proxy  nie ma Polskich proxy publicznych co i skutkuje innymi wynikami. Problem można rozwiązać kupują Polskie/Europejskie prywatne proxy ale wynika problem z ich ilością. Cena takich proxy to ok 1-2 USD netto miesięcznie. Przy sprawdzaniu dużej ilości fraz na takich proxy pojawia się Google Capctha. I własnie w tym momencie należy podłączyć API 2captcha pod Wasz soft.   O wiele taniej odblokować proxy prozy pomocy 2captcha jak kupować nowe proxy.

 

 

Jak można zarabiać z serwisem 2captcha?

Wiele myśli, że zarabiać z serwisem 2captcha można tylko pracując jako "łamacz captcha". Owszem można rozwiązywać captcha za określoną stawkę, tylko ta stawka raczej nie jest atrakcyjna dla osób z Polski, ale wiele nie wie, że przy pomocy 2captcha można mieć stabilny pasywny dochód bez ciągłych inwestycji. 

Po pierwsze system linków partnerskich. Wystarczy, że ktoś zarejestruje się z Waszego linku partnerskiego a Wy będziecie już zawsze otrzymywać 10% od wszystkich wydanych przez niego pieniędzy. Wstawiają link na odpowiedniej stronie, forum można tylko na tym mieć zawsze "darmowe doładowania". Oczywiście pieniędzy można wypłacać już  od 0,5/1 USD.

Bardziej szczegółowo chciałem by opowiedzieć na drugim bardziej ciekawym sposobie zarabiania z 2captcha.com. To programowy system partnerski. Co to znaczy? To znaczy, że możecie otrzymywać również 10% od wydanych pieniędzy w serwisie przy pomocy Waszego serwisu czy oprogramowania. I nie potrzeba dla tego refów. Na przykład jesteście twórca programiku do rejestracji konto pocztowych na jakimś prostym serwisie.  W sofcie dajecie możliwość pracy z 2caprcha,com API. Rejestrujecie soft, razem z captcha soft wysyła Soft_id i Wy dostajecie 10% od wydanej kwoty na 2cpatcha. Nie potrzebujecie do tego refów. W internecie krąży wiele darmowych softów udostępnianych przez autorów za darmo. Teraz wiecie dla czego soft rozdają za darmo.... bo dostają 10% od każdego dolara wydanego przy pomocy ich softu na 2captcha.com. Czym ciekawszy będzie Wasz pomysł tym więcej można zarabiać.  Nie musi to być oprogramowanie skomplikowane, może to być serwis online, strona www gdzie do określonych działań trzeba przepisać captcha. Można połączyć refy i Soft_id wtedy w sumie można dostawać 15%.  Soft_id jest tym dobry, że Wy będziecie dostawać ciągle kasę na konto niezależnie czy konta w systemie zarejestrowane z Waszym refem. Pisać można duże lub małe programiki głownie, żeby było zapotrzebowanie i użytkowniki chcieli korzystać z Waszego programowania. Bardzo ważne 10-15% jest naliczane raz na 24 h nie z doładowań a z kwoty wydanej na captcha.  Przykład osoba zarejestrowała  się z Waszego refa, doładowała konto na 100 USD, w ciągu 24h wydała 1 USD na captcha. Wasz zarobek to 1 USD/10% =0,10 USD w ciągu 24h.

 

 

Podsumowanie

2cpatcha.com to doskonały serwis do rozwiązywania różnego rodzaju captcha zarówno jako OCR główny tak i OCR dodatkowy do programowego Xevil, Capmosnter, Captcha Sniper, inne. Wyróżnia go atrakcyjna cena, rozwiązywanie nawet samych rzadkich typ captcha, możliwość zarobku nie tylko przy rozwiązywaniu a i przy tworzeniu aplikacji internetowych, stron www, serwisów online. 2captcha.com ma jeszcze jedną i to  kluczową zaletę... 2captcha nie blokuje konta kiedy nierozwiązanych captcha otrzymujących z Waszego API jest dużo.  Otrzymacie email, żeby sprawdzić czy wszytko z Waszym softem OK, dostanie linka gdzie można podejrzeć listę nierozwiązanych captcha.  Ale nikt nie będzie blokować Wasze API tak jak to robią w niektórych innych serwisach online. Dodatkowym atutem są Polskie systemy platnosci dla doładowywania konta takie jak  Przelewy24.

Strona www : http://2cpatcha.com ( link bez refa).

 

 

 

 

 

 

 

p.s Błędy ortograficzne są poprawiane.

 

 

 

 

 

 

 

 


re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba zauważyliście, że CloudFlare i inne serwisy zaczynają aktywnie używać hCaptcha. Obecnie hCaptcha można rozwiązywać tylko przez serwisy, żaden soft automatycznie ten typ nie lamię.  Jak wysyłać hCaptcha na serwis można przeczytać na tej stronie 

https://2captcha.com/2captcha-api#solving_hcaptcha

 


re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy