Jump to content
Sign in to follow this  
Latarnik

Linkowanie do stron około hazardowych

Recommended Posts

Cześć,

 

Dostałem prośbę o umieszczenie artykułu sponsorowanego na swojej stronie. Artykuł merytorycznie ma być dostosowany do tematyki portalu.

Jednakże link jaki ma zostać umieszczony w treści - prowadzi do strony związanej mniej lub bardziej z hazardem (nie znam na tę chwilę docelowego adresu).

Ponoć firma działa legalnie i takie tam.

 

Moje pytanie - czy umieszczenie takiego linka w artykule sponsorowanym może mi zaszkodzić? Będzie odwołanie do strony związanej z hazardem, pomijając nawet fakt napisania artykułu zgodnie z tematem...

 

Możecie coś poradzić?

 

dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę poradzić napisać do urzędu celnego, oni bez problemu odpiszą i napiszą czy ten buk jest "legalny" ale pamiętaj bardzo często kupując link niby na "legalnego" buka, a później robią 301. Będziesz co dienie sprawdzać czy pod tym linkiem jest to co poprzednio? Można również zadzwonić. Ogólnie kary są duże, w mojej ocenie bawić się w takie arty można tylko z zaufanymi ludźmi. Oczywiście w Polsce można linkować legalnie działające na terenie Polski buki, tylko czy kupujący zagwarantuje ze pod tym linkiem i dalej będzie legalny buk? 


re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem kilka lat temu "zabawę" z UC, bo w starych niemoderowanych qlwebach ludzie pododawali linki do stron z pp i myśleli, że trafili na "grubą rybę" :D Poszło do umorzenia, ale ile oni tam makulatury na to naprodukowali a ile miałem przez to dodatkowych rzeczy na głowie, szkoda gadać a oczywiście oni tam w ogóle tego nie kumali...

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz już kumają.. Przynajmniej te osoby z którymi rozmawiałem.Wiedza co to publiczne miejscówki, wiedza, że linki dodawane zazwyczaj automatami i tak dalej. Ale jeśli masz linka do nielegalnego buka na swojej stronie już wątpię, że teraz umorzą. Kara pieniężna będzie. 

  • Like 1

re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przynajmniej tyle, że kumają. Ja ich też dość mocno w temacie informowałem, ci z którymi miałem do czynienia byli bardzo mili i w pewnym momencie zrozumieli absurd całej sytuacji, ale...też musieli jakoś tą sprawę poprowadzić. U mnie były linki do stron z afiliacji i tak naprawdę to one powinny być przedmiotem ich działań. Po pewnym czasie przyznali tu rację. Choć...Na tej zasadzie mogę wrzuć link do buka w komentarzu dowolnej strony (nawet dużej) czy takiego FB, TT, itp.  i powinni im sprawę zrobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy