Jump to content
Moss

Wordpress - problem z indeksacją

Recommended Posts

Cześć!

Otóż mam problem z indeksacją własnej strony www.hatefulfive.pl - do dnia wczorajszego miałem zablokowaną indeksację przez roboty (strona była niekompletna). W momencie kiedy wszystko uzupełniłem odznaczyłem tę opcję, zainstowałem Yoast SEO i wygenerowałem standardowy plik robots.txt dla WP. W Search Console "sprawdzam adres URL" - pokazuje błędy. Proszę więc o możliwość sprawdzenia indeksacji i pokazuje mi, że jest ona zablokowana w pliku robots.txt . Sprawdzam przez sitechecker.pro i tu mi pokazuje, że wszystko jest w porządku.

Rzucicie okiem, może ktoś się już spotkał z takim zagadnieniem? Wszelkie pomysły mile widziane

:D Jestem gorszy, ja tu stale będę ... jak zuo, nigdy nie śpię.
www.hatefulfive.pl - polski thrash metal, no prawie ;)

Miałem ten sam problem dwa dni temu. Google widzi stary plik robots.txt, gdzie miałeś noindex i dlatego uważa, że nie ma dostępu do strony. Ja to rozwiązałem w ten sposób, że wybrałem starszy plik, który w starym search console sobie cały czas siedział i zadziałało. U Ciebie jeśli to nowa strona to nie masz z czego wybrać, więc przypuszczam, że musisz poczekać aż Google się "odetka"

• Thanks 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Info dla potomnych z podobnym problemem: Google faktycznie skapitulował i przyjął stronę do indeksacji, minęło parę dni. Dzięki!

:D Jestem gorszy, ja tu stale będę ... jak zuo, nigdy nie śpię.
www.hatefulfive.pl - polski thrash metal, no prawie ;)