Skocz do zawartości

3 pytania odnosnie google


Smile2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam trzy pytania:

1.

Od czego zalezy ze moja strona pod tytulem w google "podobne strony" nienalezy do zadnej grupy?

Tj. related: www.bestos.ovh.org = "nieznaleziono podobnych stron"

2.

Jesli niedam metatagu dotyczącego robotów: <meta name="Robots" content="ALL"> to czy robot niebedzie indeksowal podstron na mojej stronie? i linkow wychodzących i czy bedzie różnica jesli zamiast samo "all" dodam "all,follow"

3.

Nieposiadam na stronie nagłówka DOCTYPE, czy za to robot google bedzie mniej przyjazny mojej stronie niż bym mial ten naglowek?

Z gory dzieki za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 100% pewnosci nie mam ale google analizuje wejscia ze swojej wyszukiwarki i jesli duzo osob wchodzi na twoja strone i strone "x" to przyporzadkowuje je sobie jako podobne

2. ten metatag ma znaczenie tylko wtedy kiedy zabraniasz indeksacji swojej strony. Jesli zezwalasz na ideksacje calej strony to brak tego metatagu oznacza dla google to samo co "all,follow"

3. nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 100% pewnosci nie mam ale google analizuje wejscia ze swojej wyszukiwarki i jesli duzo osob wchodzi na twoja strone i strone "x" to przyporzadkowuje je sobie jako podobne

Na pewno nie analizuje wejść z wyszukiwarki tylko spsoób linkowania. Ponieważ updaty typu BL czy PR zdarzają sie rzadko i też dług nie widać stron "podobnych do"

3. nie

Zależy ile jescze błędów popłeniłeś w kodzie strony - jak są same błędy to jak ma odróżniuć html'a od PDF'a ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności