Skocz do zawartości

[Wykonam] TEKSTY PRECLOWE I ZAPLECZOWE - szybko, unikalnie, na dowolny temat


aleksandra_dabrowska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem aktywnym copywriterem z trzyletnim doświadczeniem, specjalizującym się w branży SEO.

Oferuję pisanie tekstów preclowych na dowolną, wybraną przez Ciebie objętość. Uwzględniam w nich słowa kluczowe i zawsze zachowuję pełną unikalność oraz poprawność pod względem zasad pisowni. 

Tematyka nie ma dla mnie znaczenia - teksty mogą dotyczyć wszystkiego, począwszy od mody, kończąc na wózkach widłowych. Przerobiłam już chyba wszystkie możliwe kategorie, dlatego jestem bardzo elastyczna pod tym względem.

 

Cena:

W przypadku paczek do 10 tekstów preclowych stawka wynosi 2,50 zł netto / 1000 zn., a przy większych zamówieniach (na ponad 10 tekstów) zmniejszam ją do 2,00 zł netto / 1000 zn.

Cena za teksty zapleczowe wynosi natomiast 7 zł netto / 1000 zn.

 

 

Preferuję współpracę w ramach umowy zlecenie, ale mogę też wystawić fakturę za pośrednictwem serwisu useme.eu.

 

Gwarantuję, że szybciej niż u mnie na pewno nie będzie!

 

 

Dane kontaktowe:

Aleksandra Dąbrowska

E-mail: aleksandra_dabrowska00@o2.pl

https://www.robieteksty.pl/

Zapraszam do współpracy - www.profesjonalnycopywriting.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności