Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Duże forum o tematyce LS


OceanFire

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nazwa przedmiotu : Duże forum o tematyce gry Symulator Farmy / Farming Simulator
1. a) Adres strony: FORUM FS
2.Opis przedmiotu : Dawniej forum działało także pod adresem mods-ls.com.pl. Łącznie przez okres swego istnienia zarobiło kilkadziesiąt tysięcy złotych z tytułu sprzedaży modyfikacji, reklamy na stronie (bardzo fajnie wchodzi google adsense ze wzgledu na niski wiek odbiorców i dość małą świadomość reklam). Forum aktualnie posiada prawie 105 000 zarejestrowanych użytkowników i ponad 590 000 napisanych postów. Ruch ostatnio mocno spadł, ze względu na mój brak zaangażowania.
3.Zdjęcia : W okresie 28-31 ruch obniżony ze względu na migracje serwera.

4.Kontakt : GG: 8186178, @ krystianmagdziarz (malpka) gmail. com
5.Cena : OKAZJA !! 3200 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Każdy wygodny dla Ciebie ! :)

Ze względu na podjęcie stałej pracy jako programista, zbliżający się ślub oraz kilka innych czynników wyprzedaje wszystkie strony jakie mam. W tej tematyce jest jeszcze etsmody.pl


Do forum dodaje:
Fanpage: https://www.facebook.com/ForumFSpl/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCK_EdfevSPi47Yeka8Fweig

Cena jest nienegocjowalna. Kto pierwszy ten lepszy.


Na statach patrzcie na odsłony nie na użytkowników. W przypadku forów użytkownicy mają znikome znaczenie.

Analytics Wszystkie dane witryny Odbiorcy ogółem 20190110-20190402.pdf

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności